Podróż Jeremy’ego Suchana, by zostać „tym irytującym graczem” w NBA, była kontynuowana na obozie w Chicago

CHICAGO – Anita, matka Jeremy’ego Suthana, zostawiła mu jedno zdanie, gdy kilka lat temu rozpoczął swoją rezydenturę piłkarską: „Bądź niegrzeczny”.

„Zawsze miałem tę niewielką przewagę”, powiedział Sushan w piątek. „Moja mama była moim trenerem numer jeden i do dziś mówi mi, że obrona jest na pierwszym miejscu… Kiedyś mówiła mi, żebym był niegrzeczny, żebym mógł zobaczyć grę dwa kroki do przodu. że będąc niegrzecznym, może wchodzić w przestrzeń Ludzie, mogą oddzielić ich gry i mogą grać gorzej. Są przykłady: Draymond (Zielony), Patrick (Beverley), Jrue (Wakacje), więc jest o wiele więcej. Czuję jakbym mógł być jednym z tych w następnym kroku”.

Następnym krokiem dla Sushan, 19-letniego napastnika Baylora w piątek, był przyjazd do NBA Draft Combine w Wintrust Arena, aby przeprowadzić wywiady z drużynami, które widziały jego szybki awans do potencjalnej loterii, a także profesjonalny trening dzień. Opracowany przez jego agencję Tandem Sports + Entertainment. Kierowany przez weterana i prawnika Jima Tannera, Tandem reprezentuje kilku graczy NBA, w tym Ja Moranta, Jarretta Allena i Desmonda Bane’a, a także Naismith Memorial Football Hall of Famers Tim Duncan, Grant Hill i Tamika Catchings.

Pod koniec stycznia nasz trener NBA Sam Vecenie uplasował się na 29. miejscu na swojej seniorskiej tablicy. Ale po mocnym drugim biegu Sushana z ówczesnym mistrzem kraju Bears, jego strzała trafiła w Plutona. To był numer 9 na najnowszym Billboard Vecenie wydanym na początku tego miesiąca. Nie było jeszcze gwarantowane, że Soochan wejdzie do pierwszej dziesiątki; Niektóre zespoły nadal plasują się w wieku kilkunastu lat. Ale teraz zdecydowanie jest mężczyzną w pierwszej połowie pierwszej rundy. Ma to, czego NBA oczekuje od współczesnych obrońców skrzydłowych. wymienność. Długość. Duże stopy.

Podczas zbiórki zaplanowano 17 dni zawodowych. Niektóre, jak ćwiczenie Shaedona Sharpe’a, Sekret tegorocznego projektuByły to pokazy indywidualne. Na drugim końcu spektrum gigant agencji Excel miał 24 zawodników, którzy mieli wspólnie trenować w sobotę w dniu Pro.

READ  Aktualizacje Wimbledonu | Powrót Sereny kończy się w pierwszej rundzie

Tandem jest gdzieś pośrodku: w piątek miał na treningach ośmiu zawodników. Inni klienci Tandema to strażnik Iowa Isaiah Brockington, CJ Myles z większą ilością sprężyn; Strażnik BYU Alex Barcello, który wygląda bardzo podobnie do wieloletniego gracza NBA Kirka Hinricha; Strażnik stanowy Murray Tiffin Brown; napastnik Georgetown Aminu Muhammad; Starszy właściciel Osborne w stanie Floryda; I wielu międzynarodowych graczy.

Ale głównym remisem był Sushan.

Historia pochodzenia Sushan jest niezwykła, nawet jak na NBA. Oboje jego rodzice grali w koszykówkę dla Division II Panhandle State w Oklahomie, ale Suthan dorastał w Anglii, gdzie jego zmarły ojciec Ryan Williams grał w Reading Rockets i Bristol Flyers. Jego matka wyemigrowała z Polski, by grać w Panhandle, gdzie była obrońcą startowym SKK Polonia Warszawa w Warszawie. Jeremy zaczął grać jako dziecko w Anglii. Mając polskie obywatelstwo swojej matki, mógł grać w reprezentacji Polski do lat 16, a następnie został najmłodszym członkiem reprezentacji Polski. Następnie sam przyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie przed wyjazdem do Baylor grał w Indiana High School w La Lumiere.

„Po prostu mówię, że jestem obywatelem świata” – powiedział Sushan. „Mam naprawdę wyjątkowe pochodzenie. … faktycznie doświadczyłem nowych ludzi i nowych trenerów. Czuję, że bycie obywatelem świata jest najlepszym sposobem, aby to opisać. Kiedy ludzie mówią: 'Skąd jesteś?’ To miłe. trudne pytanie. Mówię: „Dobre pytanie””. Wyjaśnienie tego zajmuje dużo minut”.

Przedstawiciele Grizzlies, Wizards, Magic, Pistons, Knicks, Bulls, Pelicans, Bucks i Spurs byli wśród wielu obecnych w piątek. Tottenham i Knicks należą do zespołów, które przeprowadziły z nim wywiad w ciągu tygodnia; Sushan śpieszy się o spotkanie z Manu Ginobili, który należy do świty San Antonio w Chicago. Ćwiczenie prawdopodobnie nie zmieniło wielu opinii na temat Sushan 6-9, który był 12. Człowiekiem Roku i był zaszczytnym wyborem Big 12 i członkiem Big 12 All-Freshman pomimo swoich skromnych rekordów naziemnych (9,2 punktu). , 6,4 zbiórki, 1,8 podań). Gra Sushan ewoluowała jak gra wielokolorowe fryzury Działać ten rozdział.

READ  Czarne kapelusze na tylnej stopie, gdy pasmo przywołuje Anglię

Jego biletem do NBA Green Room 23 czerwca jest jego obrona, możliwość zmiany z jednego na pięć i zakłócania pięknych ofensywnych kombinacji, gra za grą. Widzi w sobie „Boris Diaw młodszy, części Jimmy’ego Butlera – po prostu graczy z dużą różnorodnością po obu stronach boiska, wpływających na grę, nawet nie na wynik pudła, ale robiący małe rzeczy, powodujący biczowanie ludzi. Po prostu jestem tym irytującym graczem”.

Kontuzje w Baylor zmusiły go do zagrania małej piątki i szybko ją przyjął.

„Rzeczy, w których jest naprawdę dobry – obrona, bieganie po parkiecie, wstawanie na ekranie i turlanie się – nie zrobi tego tutaj” – powiedział jeden z obecnych weteranów. „Ale to pokazuje nam, jak bardzo pracował nad swoim strzałem”.

Akt był, szczerze mówiąc, hitem i chybieniem w piątek, nawet gdy dyrektor wykonawczy Tandem, Gilbert Abraham, popychał pozytywne nastawienie, gdy Susan rzuciła się na skrzydła lub stała w kącie na pop 3s. Suchan i jego koledzy z drużyny biegają przez Hiszpanię, rywalizując z wieloma innymi klasycznymi grupami na pół boiska w NBA.

„Bez wypadu, bez wypadu – w dół, kij. To nadgarstek” – powiedział Abraham do Susan, gdy stał w trzecim zakręcie. Ale wskaźnik trafień podczas większości jego treningów był nieco niższy niż ten, który zespoły NBA chciałyby z najłatwiejszej trójki. -punkty na boisku.Chociaż Sushan strzelił mniej niż 30 procent w ciągu 3 sekund w Baylora, jego strzał jest daleki od przebicia. bez trudu duże.

„Wyglądało to dla mnie naprawdę dobrze” – powiedział w sobotę inny kierownik zespołu.

Sushan później wykonuje 3 z 4 overkey’owych trójek, a następnie wpycha Abrahama w pole przed wypuszczeniem haka do biegania – rodzaj kontrataku, który Sushan musiałby również opanować w NBA.

„Następnym razem zabiorę to z powrotem do Wielkiej Brytanii” – powiedział Abraham do Sushan po prowadzeniu samochodu. „Następnym razem zabiorę ją z powrotem do Polski”.

READ  Kto pojawił się i kto walczył w pozasezonowych praktykach liderów?

Personel NBA siedział cicho podczas treningu. Rzadko rozmawiali ze sobą, nawet szeptem. Ale ktoś krzyknął: „Chodźmy Boże Narodzenie chłopcze!” Podczas gdy Socchan kończył ćwiczenie, w którym musiał wskakiwać raz za razem ze startu na stojąco.

Godzinę później dzień Sushan dobiegł końca. Nie strzelał tak, jak by chciał, ale zrobił to, co musiał. Tanner robi to od dziesięcioleci. Wie, kto szuka bezcielesnej prawdy. Susan ma się dobrze. Wróci do Frisco w Teksasie, gdzie trenuje, i będzie kontynuował pracę nad strzelaniem przed rozpoczęciem ostatniego etapu podróży: indywidualnego treningu drużyn w czerwcu, tuż przed draftem.

„Zrobiliśmy trochę (obronę) na końcu, dwa na dwóch, praca na ekranie, ale tak naprawdę nie można tak dużo pokazać” – powiedział Suchan po swojej prezentacji. Czuję, że będą o tym pamiętać, a kiedy wejdę na treningi grupowe, będę w stanie pokazać trochę więcej tego. A kto mnie wybierze, będę mógł to pokazać na treningach i grach.


Powiązane czytanie

Hollingera: Moje 20 największych szans 2022
Wokonow: Wewnątrz projektu loterii NBA we wtorek wieczorem

(Zdjęcie: Ron Jenkins/Getty Images)

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top