Podróżnik ujawnia tajny hack na lotnisko w Wielkiej Brytanii, aby ominąć kontrolę bezpieczeństwa w mniej niż 10 minut

Podróżnik ujawnia tajny hack na lotnisko w Wielkiej Brytanii, aby ominąć kontrolę bezpieczeństwa w mniej niż 10 minut

Czy jesteś zmęczony spędzaniem godzin na kontroli bezpieczeństwa na lotnisku? Jedna z podróżnych uważa, że ​​zna odpowiedź.

Kobieta na TikToku ujawniła hack, który według niej może przejść przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku w ciągu 10 minut, a wszystko dzięki luce w systemie.

Opisując to jako „najlepszy hack na lotnisko, jakiego kiedykolwiek nauczysz się”, użytkownik mediów społecznościowych sfilmował swoją podróż po lotnisku w Wielkiej Brytanii i pokazał widzom, jak ruchliwe jest lotnisko. Powiedziała im, że „nienawidzi” wylatywać z londyńskiego lotniska Stansted ze względu na ogromne kolejki, ale wszystko się zmieniło, gdy odkryła, że ​​istnieje skrót bezpieczeństwa.

„Patrzysz na linie i myślisz: «Nie, nie dla mnie»”. „Idę w tym kierunku” – powiedziała, gdy jej sekretny trik wyszedł na jaw, gdy udawała się do obszaru „szybkiej ścieżki”.

Podróżniczka zboczyła z długich kolejek w lewo i poszła swoim sekretnym skrótem w prawo.  Zdjęcia/Tik Tok
Podróżniczka zboczyła z długich kolejek w lewo i poszła swoim sekretnym skrótem w prawo. Zdjęcia/Tik Tok

Twierdziła, że ​​nadal można przejechać przez ten obszar, nawet jeśli nie zapłaci się za bilet, ponieważ obok wyznaczonej części ekspresowej znajdują się regularne bramki do odprawy, i stwierdziła, że ​​rozwiązaniem pozwalającym ominąć ogromne kolejki są wszyscy podróżni czas. czas.

„Zaufaj mi, nie będziesz stać w kolejce dłużej niż 10 minut” – powiedziała kobieta, po czym ostrzegła, że ​​choć było to poważne włamanie, prawdopodobnie spowodowałoby to niedogodności dla innych podróżnych czekających w zwykłej kolejce do kontroli bezpieczeństwa.

„Ta sztuczka ratuje życie i czas” – skomentowała post, który stał się wirusowy, generując ponad 438 000 wyświetleń i setki komentarzy.

Pędziłem przez pusty obszar, który często był ignorowany przez pasażerów.  Zdjęcia/Tik Tok
Pędziłem przez pusty obszar, który często był ignorowany przez pasażerów. Zdjęcia/Tik Tok

Wiele osób było wdzięcznych za włamanie, a jedna osoba napisała: „Warto to zauważyć! To przydatny hack, szczególnie dla osób z dodatkowymi potrzebami dostępu. Dziękuję!”, powiedziała inna osoba.

Jednak większość użytkowników była zdenerwowana włamaniem, a jedna osoba skomentowała: „Nie mów wszystkim! To mój sekret”, a inna powiedziała: „Shhhhhhhhhhhhhhh Shhhhhhhhhhhhhhhh. Shhhhhhhhhhhhhhhhhhh lub nie mów wszystkim! To jedyna kolejka Nigdy się nie dostanę. Trzeci dodał: „Nie mów im, stary, używam tego w spokoju od lat”.

READ  Nowy wariant Covid-19 trafia do sportu, gdy gracze walczą o drużyny, aby wydostać się z RPA

Inni ostrzegali, że nie zawsze jest to szybsze i zależy wyłącznie od dnia. „Pojechałem tam na Boże Narodzenie w ten sam sposób. «Zajęło to około godziny» – powiedział inny. „Byłem tam dzisiaj. Zajęło mi to godzinę, kiedy testowali nowe maszyny”.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *