Podsumowanie i wyróżnienie Ukrainy 86-94 Polska na Eurobasket 2022 | 09/11/2022

Podsumowanie i wyróżnienie Ukrainy 86-94 Polska na Eurobasket 2022 |  09/11/2022
11 minut temu

Dziękuję wam wszystkim.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do tego intensywnego pojedynku z ekscytującym zakończeniem, miło było być z wami wszystkimi.

8:03 12 minut temu

Koniec meczu, Polska do ćwierćfinału

15 minut temu

Q4 5:16

Michał Sokołowski zdobywa hat-tricka, aby zwiększyć przewagę Polski do 6 punktów, ukraiński trener na mecz.

Q3 00:00

Assouf Sanon zepsuł dzwonek podczas ostatniego posiadania w trzeciej kwarcie.

Q3 3:44

Michał Sokołowski trzema punktami wyrównuje mecz, a ukraiński trener odpowiada przerywając mecz przerwą na żądanie;

6:46 godzinę temu

Q2 00:00

Przy dzwonku Światosław Michlyuk strzela trzema wskaźnikami, ale piłka nie wchodzi;

6:41 2 godziny temu

Q2 00:35

Slugther zdobywa kosz dla Polski, aby zmniejszyć stratę do trzech;

6:36 rano 2 godziny temu

Q2 3:12

3-punktowy wskaźnik Wiaczesława Bobrowa daje Ukraińcom dodatnią przewagę o 4 punkty;

6:31 2 godziny temu

Q2 3:44

Wiaczesław Bobrow wysuwa Ukrainę na pierwszy plan i zmusza Polskę do zatrzymania się;

Q2 6:02

Matanza strzelił pięknym koszem i odbił Polskę pięcioma bramkami i teraz to ukraiński trener przerwał mecz.

6:11 rano 2 godziny temu

Q2 7:54

Kosz Artema Postovi daje Ukrainie przewagę na początku drugiej kwarty, a polski trener przerywa mecz;

06:06 2 godziny temu

Q1 00:00

Artem Postovyi strzelił do kosza pod dzwonek i zdołał zdobyć ukraińską drużynę z trzema punktami;

Q1 4:12

Współreżyserowany przez Transicció n Bogdana Bliznyesa, on sam ma dobry kosz.

każda grupa

Hymn narodowy grany jest w Berlinie, zanim piłkarze wysłuchają końcowych instrukcji trenerów.

Słowenia już czeka

Zwycięzca tego meczu zmierzy się ze Słowenią w ćwierćfinale, pamiętaj, że słowacka drużyna prowadzona przez Doncica jest aktualnym mistrzem tego turnieju i stara się obronić tytuł.

Od 4:51 rano 3 godziny temu

Oto cztery mecze, które zostaną rozegrane dzisiaj

4:46 rano 3 godziny temu

1 godzina

Mecz Ukraina vs Polska rozpocznie się za 1 godzinę, zarówno podgląd, jak i minuta po minucie meczu można śledzić tutaj na VAVEL

Jak docierasz do Polski?

Reprezentacja Polski rozegrała pięć meczów towarzyskich przed rozpoczęciem turnieju Eurobasket, gdzie rozegrała łącznie 5 meczów, wygrywając tylko dwukrotnie. Zagrali także dwa mecze kwalifikacyjne do następnych mistrzostw świata, w których przegrali z Chorwacją, ale pokonali Austrię. Podczas Eurobasketu pokonali Czechy, Izrael i Holandię, a pokonali Serbię i Finlandię. Ostatecznie zakwalifikowali się na trzecim miejscu w grupie D.

4:16 rano 4 godziny temu

Jak dotrzeć na Ukrainę?

Reprezentacja Ukrainy przybyła na Eurobasket po sześciu porażkach i jednym zwycięstwie. W eliminacjach do Mistrzostw Świata przegrała z Islandią i Włochami. W przygotowaniach rozegrali cztery mecze towarzyskie, w których wygrali tylko jeden mecz. W tym turnieju Eurobasket wygrali pierwsze trzy mecze pokonując Włochy, Estonię i Wielką Brytanię, ale przegrali z Grecją i Chorwacją. Ostatecznie zakwalifikował się do drugiego najlepszego zespołu w grupie;

READ  Aktualności transferowe Roberta Lewandowskiego: Barcelona odmówiła spotkania z agentem polskiego napastnika

4:11 rano 4 godziny temu

tło

Ukraina i Polska grały ze sobą trzy razy, a zwycięzcą została reprezentacja Ukrainy. Ostatni raz spotkali się 12 sierpnia w międzynarodowym meczu towarzyskim, w którym ukraińska drużyna wygrała 60-88. W 2013 roku spotkali się również w towarzyskim meczu, choć tym razem wynik był bliższy (83-84). Rok temu spotkali się na European Basketball Tour. Będzie to pierwsze spotkanie na Eurobasket;

04:06 4 godziny temu

Gdzie: Mecz odbędzie się w Mercedes-Benz Arena w Berlinie, która została otwarta w 2008 roku i może pomieścić 16 000 osób.

04:01 4 godziny temu

Podgląd meczu

Ukraina i Polska spotykają się w 1/8 finału Eurobasketu 2022

Od 3:56 rano 4 godziny temu

Witamy w transmisji na żywo VAVEL.COM z Ukrainy i Polski na Eurobasket 2022

Nazywam się Manuel Carmona Hidalgo i będę gospodarzem tego meczu. Dostarczymy Ci analizy przedmeczowe i wiadomości właśnie tutaj, na VAVEL.