Pokazy w klubie Marlboro zredukowane do „ostatnich dwóch”

Pokazy w klubie Marlboro zredukowane do „ostatnich dwóch”
Kluby Marlboro zostały wprowadzone na rynek

dostarczone

Kluby Marlboro zostały wprowadzone na rynek w październiku „tak jak są”. Przetarg zakończył się 15 listopada.

Likwidator klubu Marlboro jest „bardzo blisko” wyboru preferowanego nabywcy.

Malcolm Hollis z PricewaterhouseCoopers potwierdził we wtorek, że zawęził oferty do „dwóch ostatnich” i spodziewa się złożyć jedną w ciągu najbliższych kilku dni.

„Ale to wciąż jest tylko warunkowe przyjęcie oferty” – powiedział Hollis, dodając, że wybrany wnioskodawca będzie miał wówczas około miesiąca na opracowanie warunków. Dodał, że jest mało prawdopodobne, aby sprzedaż mogła nastąpić bezwarunkowo przed Bożym Narodzeniem.

Dodał, że wszystkie otrzymane oferty na tę nieruchomość były warunkowe i każda miała „za i przeciw, jeśli chodzi o cenę i warunki”.

„Przyglądamy się dwóm ostatnim i różnym zaletom każdego z nich” – powiedział Hollis we wtorek.

Kluby Marlboro weszły na rynek w październiku. Przetarg zakończył się 15 listopada. Hollis powiedział wówczas, że na sprzedaż przyciągnęło wiele ofert. Nie podał liczby otrzymanych ofert.

Kluby Marlboro, wybudowane w 2007 roku, zostały zamknięte w listopadzie zeszłego roku z powodu wielomilionowego zadłużenia i spadających przychodów.

Klub Pracujących Mężczyzn w Blenheim, zwany Klubami Marlborough, był jednym z najstarszych przyjaznych stowarzyszeń w Nowej Zelandii i działał od ponad 130 lat.

W momencie zamknięcia liczyła około 4000 członków i 50 pracowników. Stowarzyszenie Marlborough Returning and Services Association ewakuowało budynek w tym samym czasie. Oficjalna likwidacja klubów nastąpiła w marcu tego roku.

Został on opisany jako świetna okazja dla potencjalnych właścicieli lub doświadczonych inwestorów, którzy chcą kupić nieruchomość w Blenheim za ułamek wartości odtworzeniowej.

Siłownia znajduje się na parterze Marlborough Clubs, przy 42 Alfred Street.

dostarczone

Siłownia znajduje się na parterze Marlborough Clubs, przy 42 Alfred Street.

Nieruchomość była dwukondygnacyjną nieruchomością o powierzchni 6500 m2, w części o powierzchni 2800 m2, w „doskonałej lokalizacji” z widokiem na rzekę Taylor i dużym publicznym parkingiem na zewnątrz. Miał również konstrukcję parkingową po drugiej stronie ulicy.

READ  Mitsubishi promuje nową koncepcję o smaku Ralliart

Nieruchomość jest podzielona na trzy główne jednostki, przy czym Marlborough Clubs jest właścicielem jednostek B i C. Jednostki te były dostępne do sprzedaży z wolnym posiadaniem. Rada Okręgu Marlborough jest właścicielem jednostki A, Marlborough Events Centre, która nie była na sprzedaż.

Hollis powiedział we wtorek, że dwa ostatnie przetargi „nie dzieliły od siebie dużej odległości”, chciał jednak mieć pewność, że wybrał właściwy.

W pełni spodziewał się, że zwycięscy oferenci, po otrzymaniu „zielonego światła”, będą potrzebowali całego miesiąca na pracę na swoich warunkach.

Rzeczy

Wskaźnik informacyjny Gareth Kiernan twierdzi, że dane pokazują, że w przyszłym roku gospodarka powinna zmierzać w bardziej pozytywnym kierunku, a inflacja powinna w dalszym ciągu spadać.

„Pozostało jeszcze trochę czasu” – powiedział Hollis. „Mogą się odwrócić i powiedzieć, że u nas wszystko w porządku, ale nie jestem optymistą, że stanie się to przed Świętami Bożego Narodzenia”.

Być może już pracują nad niektórymi warunkami, powiedział Hollis, wyjaśniając, że istnieje „pokój danych… w chmurze”, w którym dostępne są takie elementy, jak oświadczenie o ujawnieniu informacji przed zawarciem umowy i raporty sejsmiczne. Dostęp do tych informacji mają wyłącznie naprawdę zainteresowane strony.

Hollis powiedział, że z biegiem czasu uzgodniona cena sprzedaży stanie się informacją publiczną.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *