Policja: piosenkarz R&B Jason Derulo zaangażowany w bójkę w resorcie w Las Vegas

Policja powiedziała, że ​​Jason Derulo, piosenkarz pop i R&B, brał udział w bójce z dwoma osobami w resorcie w Las Vegas, ale piosenkarz, tancerz i gwiazda TikTok nie został aresztowany ani wezwany.

Policja Las Vegas powiedziała w oświadczeniu, że bójka została zgłoszona tuż po drugiej w nocy w klubie nocnym w Aria Resort i że Derulo „popełnił przestępstwo przeciwko dwóm osobom”. Nie było doniesień o kontuzjach.

Piosenkarz Jason Derulo wdał się w bójkę z dwoma innymi osobami w resorcie Las Vegas Strip.  (plik graficzny).

Axel Schmidt/AFP

Piosenkarz Jason Derulo wdał się w bójkę z dwoma innymi osobami w resorcie Las Vegas Strip. (plik graficzny).

E-maile do agenta i menedżera Derulo z prośbą o komentarz nie zostały natychmiast zwrócone we wtorek (czasu lokalnego).

Doniesienia medialne, w tym wideo zamieszczone na stronie celebrytów TMZ 32-letni Derulo powiedział, że uderzył przynajmniej jedną osobę w pobliżu schodów ruchomych po tym, jak ktoś go obraził i nazwał imieniem innego muzyka, Usher.

Czytaj więcej:
* Jason Derulo i Gina Froms rozstali się 4 miesiące po urodzeniu dziecka
* W łazience „Super Fly” Jasona Derulo znajduje się bar

„Ofiary nie chciały wnosić oskarżenia przeciwko Derulo”, powiedziała policja, a ochrona hotelu poprosiła Derulo o opuszczenie nieruchomości na podstawie nakazu włamania.

Policja powiedziała, że ​​nie zarejestrowano żadnego raportu policyjnego, ponieważ zaangażowane osoby nie chciały stanąć przed sądem.

Derulo sprzedał miliony piosenek od 2009 roku i ma 11 platynowych piosenek, w tym gigai Brudne gadaniei chcesz mnie chcieć, I Co mówisz.

READ  Według ekspertów to najzabawniejsi ludzie w Nowej Zelandii

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top