Polska para przeprowadza się do Turcji, by promować kierunek

Rynek

Polska para przeprowadza się do Turcji, by promować kierunek

Polska para, która okazuje się być fanem przewodnictwa, zamieszkała w północno-zachodniej prowincji İnegöl w Bursie, aby promować sporty alternatywne po zakochaniu się w Turcji podczas ostatnich wakacji.

class=”cf”>

Życie Paula Biedermana i Liliany Biedermann zmieniło się, gdy po raz pierwszy odwiedzili region Alanya w południowej prowincji Antalya pięć miesięcy temu ze swoją 4-letnią córką Susan.

„Kiedy przyjechaliśmy tu po raz pierwszy, nie mieliśmy pojęcia o Turkach” – powiedział 50-letni Paul Biedermann, dzieląc się doświadczeniami z pierwszej wizyty w tym kraju.

Później para zaplanowała kolejne wakacje w Turcji, podczas których poznali Alpera Tabana, burmistrza Inegol.

Dwa miesiące temu z pomocą Tabana zamieszkali w obiektach Centrum Turystyki Naturalnej Sportu Sportowego (DOSTUM) Inegol.

Pod nowym adresem żyjemy szczęśliwie” – powiedziała 47-letnia Liliana Biedermann.

„Nawet podczas naszej drugiej wizyty w Alanyi nigdy nie sądziliśmy, że zdecydujemy się tu kiedyś zamieszkać. Przyjechaliśmy tu tylko na wakacje. Uwielbiamy orientację i mogliśmy to zrobić w İnegöl DOSTUM. Postanowiliśmy więc zostać w Indyk.

Zapytany Paula Biedermanna o pierwsze wrażenia z tureckiej publiczności powiedział: „Kiedy po raz pierwszy przyjechaliśmy do Turcji, baliśmy się wyjść z hotelu. Było to spowodowane uprzedzeniami europejskich mediów”.

class=”cf”>

Potem sytuacja się zmieniła, gdy para zobaczyła „prawdziwe twarze narodu tureckiego”.

„Nasze myśli zmieniły się, kiedy poznaliśmy ludzi” – dodał.

Zauważając, że tureckie rodziny łączy silna więź, powiedział: „Turcy chronili swoje struktury rodzinne. Mieliśmy to samo w Polsce około 30 lat temu, ale teraz jest zniszczone w Polsce. Wspaniale jest widzieć, że nadal istnieje w społeczeństwie tureckim”.

READ  Walka policzkowa. Ukryty klejnot do sportów walki

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top