Polskie gwiazdy przygotowują się na trudne wyzwania

Trzy z wschodzących polskich gwiazd otrzymają swój udział w światowym centrum uwagi 25 września, gdy Związek Walczący Walczący po raz pierwszy odwiedzi polskie miasto Konin.

Marcin „Bomba” Bandel, Wawrzyniec Bartnik i Ewelina Woźniak w patriotycznych barwach karmazynowej czerwieni i czystej bieli w historycznym BRAVE CF 54, zmierzą się z najlepszymi międzynarodowymi zawodami oferowanymi przez promocję z Bahrajnu.

Bandel pojawi się tak długo oczekiwany promocyjny występ na karcie obok swojego nowego kolegę z drużyny Magomed „The Tank” Ayskhanov ze Szwajcarii. „Bomba” jest w sporcie od ponad dekady i ma w swoim CV bogate doświadczenie bojowe w różnych organizacjach.

Co więcej, rywalizował z najlepszymi zawodnikami na świecie i ma doskonały rekord 19-7-1. Z silnym doświadczeniem w brazylijskim jiu-jitsu, 31-letni reprezentant Polski skierował swoją karierę w Brave CF, podpisując w sierpniu zeszłego roku ekskluzywny kontrakt na wiele zawodów.

Człowiekiem stojącym na drodze do udanego debiutu jest Ayskhanov, szwajcarski superwaga półśrednia z czystym wynikiem 7-0.

Tymczasem Partnik (6-1) ma przed sobą duże zapotrzebowanie, ponieważ ma sprawdzić siłę Francuza Axela Sola, który poddał Kuitty Begaj w pierwszej rundzie turnieju BRAVE CF. 49: Super Walki w marcu.

W polskiej obsadzie znajduje się niepokonana mistrzyni Elena Wozniak (5:0), która walczy z Włochem Saminem „Devilem” Kemalem Beckiem w trzyrundowym starciu kobiet wagi lekkiej. Na długo wyczekiwanym wydarzeniu w Koninie reprezentowane będzie 12 innych krajów. Wśród nich jest Amin „The Fierce” Ayoub z Francji, który broni odważnego mistrzostwa świata wagi lekkiej przed Ahmedem „The Butcher”, księciem Egiptu w głównym tytule programu.

READ  Arkansas Righty Peyton Pallette, kandydat do wyboru w pierwszej rundzie w 2022 MLB, podda się operacji Tommy'ego Johna

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top