Pomóż Killer Bs Grizzlies wyeliminować ich rywala Peorię

Kyle Power był stałym elementem składu i w tabeli wyników dla Rochester Grizzlies w tym sezonie.

Kaleb Bents nie był wywoływany tak często jak Bauer, ale grał za każdym razem, gdy był w składzie.

Power i Bennett byli w sobotę najlepsi, prowadząc Grizzlies do zwycięstwa 3-1 w North American 3 Hockey League nad rywalem Peorią w Rochester Entertainment Center. To dało Grizzliesowi przewagę w ich weekendowej serii dwóch meczów, co pozwoliło im pozostać niepokonanymi w tym sezonie (13-0-0) i na czele Dywizji Centralnej NA3HL.

Bents obronił 18 rzutów obronnych, podczas gdy Bauer – gwiazda tygodnia w Dywizji Centralnej NA3HL – strzelił gola i asystował.

Power otworzył wynik w 9:20 minucie meczu, dając Grizzlies na dobre. Jameson Fulden i Logan Schwarzhof pomogli Bauerowi zdobyć 10. bramkę w sezonie.

Siedem minut później Power postawił kolegę z drużyny Adama Johnsona na bramkę, która utrzymała się jako zwycięzca meczu i dała Rochesterowi prowadzenie 2-0 po pierwszej połowie.

Peoria, która w zeszłym roku została pokonana przez Grizzlies w posezonowych finałach dywizji Centralnej, nie ułatwiła jednak Rochesterowi sobotniej sytuacji.

Christopher Condelis strzelił zaledwie dziewięć sekund w trzecim meczu, aby zmniejszyć przewagę Rochestera do 2-1.

Tak było do czasu, gdy kapitan Cole Gibson strzelił swojego drugiego gola w sezonie, w pustej siatce, z dokładnie jedną minutą do gry w trzeciej połowie.

Grizzlies szybko umieścili trochę przestrzeni między nimi a resztą departamentu. Z 26 punktami mają dziewięć punktów przewagi nad drugim w kolejności Oregonem (8-4-1) i 14 punktami przed remisowymi drużynami na trzecim miejscu, Peorią (5-5-2) i Osau (6-6-0).

Przypadkowo Grizzlies kontynuują swój ośmiomeczowy mecz u siebie w przyszły weekend przeciwko Wausau. Te gry są ustawione na 19:05 i rozpoczynają się w piątek i sobotę w Rec Center.

Punkty pudełkowe: Rochester Grizzlies 3, Peoria Mustang 1