Porsche zbudowało już nadmuchiwanego łabędzia 911

Pod koniec ubiegłego roku artysta cyfrowy Chris LaBruy stworzył fantazyjną grafikę samochodową z serią zdjęć przedstawiających Porsche 911 w sytuacjach, których normalnie nie spodziewalibyśmy się zobaczyć w basenach.

Labruy, który pochodzi ze Szkocji i jest absolwentem Royal College of Art, jest trochę fanem Porsche i trochę głupich rzeczy, więc jego kolekcja 911 rozpływa się i relaksuje na kanapie i dynda w siatkach, siedzi w baseny lub, tak, unosi się na nim jak nadmuchiwana gra w basenie, przybijaj wszystkie te rzeczy dość dobrze.

Właściwie fajnie, że Porsche dostało się na to wydarzenie i dało mu wtedy impuls, Opublikował o nim artykuł w swoim wewnętrznym czasopiśmie 9:11.

Chris LaBroy przeprojektował wiele swoich Porsche 911 z 1973 roku jako nadmuchiwane zabawki basenowe.  Porsche zbudowało go teraz, więc dlaczego nie?

dostarczony

Chris LaBroy przeprojektował wiele swoich Porsche 911 z 1973 roku jako nadmuchiwane zabawki basenowe. Porsche zbudowało go teraz, więc dlaczego nie?

LaBruy powiedział: „Zawsze byłem w świecie samochodów, odkąd byłem małym dzieckiem, bawiłem się nimi, rysowałem je, a potem jeździłem nimi w grach komputerowych. Nawet gdy byłem młody, fascynowało mnie projektowanie samochodów.

Czytaj więcej:
* Czy możesz sobie wyobrazić całkowicie elektryczne Porsche 356 z manualną skrzynią biegów?
* Spotkanie piosenkarza Porsche 911 przywołuje wspomnienia legendarnego 959
* Zamiast tego McLaren i Audi łączą siły?
* Porsche 911 nie będzie „długo” jeździć elektrycznie – jeśli w ogóle

„Pamiętam, jak oglądałem odcinek maksymalna prędkość Poszli do Royal College of Art i od następnego dnia mówiłem moim przyjaciołom, że właśnie tam chcę jechać. Studiować projekt samochodu.

Przyznaj - każdy zawsze chciał mieć basen i zestaw 911.  Prawdopodobnie nie w basenie.

dostarczony

Przyznaj – każdy zawsze chciał mieć basen i zestaw 911. Prawdopodobnie nie w basenie.

I chociaż samochody mają sporo w jego sztuce, tak naprawdę wcale ich nie zaprojektował. No jeszcze nie, bo okazuje się, że Porsche tak bardzo polubił jego sztukę, że firma postanowiła zrobić pełnowymiarową wersję jednego z nich, aby uczcić 20-lecie firmy w Chinach.

Przedmiot, o którym mowa, to cudownie egzotyczna nadmuchiwana zabawka basenowa, która zawiera trio różowej, żółtej i białej Carrera RS z 1973 r. 911, przeobrażonej odpowiednio jako nadmuchiwany flaming, gumowa kaczka i łabędź.

Porsche zdecydowało się odtworzyć łabędzia w prawdziwym życiu z 996. generacji 911, który był pierwszym samochodem sprzedanym przez firmę w Chinach.

Porsche zbudowało pełnowymiarowego łabędzia od 996911, który był pierwszym samochodem sprzedanym w Chinach.

dostarczony

Porsche zbudowało pełnowymiarowego łabędzia od 996911, który był pierwszym samochodem sprzedanym w Chinach.

Sam Labrooy mieszka w Szkocji, a jego dzieła można oglądać w całej Europie i Stanach Zjednoczonych w celach reklamowych, redakcyjnych i wydawniczych, z klientami od marek modowych po linie lotnicze. Obecnie jest właścicielem 718 Cayman GTS.

Podczas gdy Porsche (niestety) nie sprzeda ci gigantycznego nadmuchiwanego basenu Swan z 911, Labrooy sprzeda ci odbitki jego dzieł z Jego strona internetowa, na którą warto zajrzeć, nawet jeśli jej nie kupujesz.

Ale naprawdę mamy nadzieję, że Porsche pracuje także nad kaczką i flamingiem, które pasują do Łabędzia.

READ  Covid-19: Kryzys uderza we wszystkie szpitale w Melbourne, gdy Omicron sieje spustoszenie

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top