Potwierdzenie spotkania Lillipet i Archiego z królową Elżbietą: „Wyjątkowa chwila”

Potwierdzenie spotkania Lillipet i Archiego z królową Elżbietą: „Wyjątkowa chwila”

Królewski ekspert i książę Sussex, biograf księcia Harry’ego i Meghan Markle, Omid Scobey, potwierdził spotkanie królowej Elżbiety II i jej wnuków, Lillibit i Archiego, opisując je jako „wyjątkowy moment”.

Twierdził również, że para królewska ma uczestniczyć we mszy w katedrze na początku przyszłego miesiąca w ramach obchodów jubileuszu królowej Elżbiety II.

„Na pewno zobaczymy Harry’ego i Meghan na nabożeństwie w Święto Dziękczynienia w katedrze św. Pawła” – powiedział Scobey dziennikarzom w piątek w Londynie.

Omid Scobie jest współautorem korzystnej biografii Meghan i Harry’ego.

Powiedział, że nabożeństwo 3 czerwca będzie „pierwszym prawdziwie oficjalnym momentem”, kiedy para dołączy do obchodów platynowego jubileuszu.

Dalej powiedział: „Tak naprawdę to planowali przez cały czas”, opisując wydarzenia jubileuszowe jako „przebłysk” w przyszłość rodziny królewskiej.

Mówiąc o dwójce dzieci Meghan i Harry’ego, Scooby powiedział, że publiczność może być świadkiem „wyjątkowego momentu” spotkania królowej z jej wnukami, Lillibitem i Archiem.

Lillipet – która 4 czerwca skończy roczek – nie spotkała swojej 96-letniej prababki, która tak nazywała się jako dziewczynka.

Wcześniej brytyjskie gazety donosiły, że Harry i Meghan prawdopodobnie wezmą udział w ceremonii, ale komentarz Scooby’ego zostanie uznany za potwierdzenie, biorąc pod uwagę jego bliskie powiązania.

Zrezygnowali z królewskich obowiązków i przenieśli się do Kalifornii na początku 2021 roku.

READ  Premier Nowej Południowej Walii Gladys Berejiklian rezygnuje w związku z dochodzeniem w sprawie korupcji

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top