Prawdziwy powód, dla którego Kate, księżna Walii, porzuciła sukienki na rzecz garniturów

Prawdziwy powód, dla którego Kate, księżna Walii, porzuciła sukienki na rzecz garniturów

Ostre garnitury i grzywki za zasłonami sygnalizują nową erę dla Kate Middleton, księżnej Walii. Zdjęcie/Getty Images

W miarę jak księżna Walii przejmuje na siebie większą odpowiedzialność i bardziej znaczącą rolę w brytyjskiej rodzinie królewskiej, wydaje się, że zmienia swoją garderobę, aby odzwierciedlić swoją pewność siebie jako królowej dworu.

Wraz z jej niedawnym pojawieniem się na serii zaręczyn, skromne sukienki z miękkimi marszczeniami zniknęły i zostały zastąpione ostrymi garniturami z mocnymi nadrukami i kolorami. Ponadto księżniczka podążała za trendem grzywek kurtynowych – frędzli okalających twarz.

W artykule L codzienna poczta, Rebecca English opisuje nowy wygląd księżniczki jako próbę „zaprezentowania celowego, biznesowego wizerunku, który nie mógłby być bardziej odległy od sukienek w podstawowych kolorach, które do tej pory preferowała”.

Choć niektórzy zastanawiali się, czy w zespole Kate może pojawić się doradca ds. nowego stylu, najwyraźniej tak nie jest.

Zamiast tego, codzienna poczta Twierdzi, że garnitury są oznaką, że księżniczka w końcu odnalazła się i posiada swoją pozycję.

Według osoby wtajemniczonej objęcie tytułu księżnej Walii początkowo było onieśmielające, ale matka trójki dzieci sprawuje tę funkcję już od roku i czuje się na tym stanowisku pewnie.

Jaki jest sekret nowego wyglądu Kate Middleton?  Zdjęcie/Getty Images
Jaki jest sekret nowego wyglądu Kate Middleton? Zdjęcie/Getty Images

„Rozwinęła skrzydła i stworzyła świadomość społeczną dotyczącą ważnych kwestii bliskich jej sercu. Ludzie usiedli i zwrócili na to uwagę” – mówili, wskazując na jej kampanię „Kształtuj nas”, która podkreśla, jak ważne są wczesne lata dzieciństwa.

„To dla niej kampania na całe życie, a fakt, że została tak dobrze przyjęta, dodał jej ogromnej pewności siebie”.

Choć wiadomo, że Kate w dalszym ciągu wspierana jest w wyborze garderoby przez swoją wieloletnią asystentkę Natashę Jackson, codzienna poczta Doniesienia, które według wtajemniczonych zakładają, że księżniczka jest „bierną uczestniczką”, „znacznie ją nie doceniają”.

READ  Kate Mackenzie z Hawke's Bay zdobywa nagrodę WOW po raz drugi

Inni zwracają uwagę, że zmiana w monarchii doprowadziła do bardziej swobodnego podejścia do ubioru, podobnie jak w przypadku innych członków rodziny królewskiej.

A kiedy królowa dyktowała reszcie rodziny wygląd, stosując swój tradycyjny styl, nikt nigdy nie widział Camilli w olśniewającym niebieskim kombinezonie, jak na przykład na czerwcowym Festiwalu Literackim w Hampton Court.

A codzienna poczta Insider uważa również, że biznesowy ubiór Kate wpisuje się w pragnienie niej i jej męża, księcia Williama, aby zarządzać sprawami w bardziej nowoczesny sposób, bez „historycznych pułapek”, do których być może musieli się wcześniej przyczepić.

Na pozornie nowo odkryte upodobanie księżniczki do spodni odpowiada kilka czynników, w tym śmierć królowej Elżbiety II w zeszłym roku.  Zdjęcie/Getty Images
Na pozornie nowo odkryte upodobanie księżniczki do spodni odpowiada kilka czynników, w tym śmierć królowej Elżbiety II w zeszłym roku. Zdjęcie/Getty Images

Joe Elvin, gospodarz Pałac jest tajny NA codzienna poczta’S e+ I były redaktor połysk, Pochwala nowy wygląd księżniczki, którą opisuje jako „przewodniczącą zarządu”.

„Nie jest zbyt tradycyjną księżniczką i myślę, że są fani rodziny królewskiej, którzy woleliby widzieć królewnę w pięknej sukni, ale podoba mi się spokojna elegancja jej nowego wyglądu” – powiedziała.

„Stała się bardziej pewna siebie i zrelaksowana, nie przestrzegając tak rygorystycznie protokołów. Myślę, że mogła zawsze mieć na oku to, co pochwalałaby zmarła królowa. Być może więc teraz dowiemy się więcej o tym, co Kate lubi nosić poza pracą godziny.”

Jej wybór marek i projektantów określany jest jako ekskluzywny, ale nie skrajny: Alexander McQueen, Roland Mouret, ME+EM i francuska marka Sezane.

„Są to marki bardzo średniej klasy i naprawdę podobają się odbiorcom Mumsnet. Prawdziwie pyszny przysmak mamusi” – powiedział Elvin.

„Te naklejki są pocieszająco drogie, ponieważ nie wszyscy je noszą, ale nie jest to zaskakujące.

„Jest też dużo szarego koloru – bardzo ostrego, ale nie ma w nim nic, co mogłoby zszokować tradycjonalistów. Naprawdę mi się to podoba”.

READ  Matthew McConaughey przyznał ochronę prawną przed uporczywym prześladowcą

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *