Prawnik rozwodowy ujawnia pięć zawodów, których kobiety powinny unikać w mężu

styl życia

Adwokat rozwodowy ujawnia pięć zawodów, których kobiety powinny unikać szukając męża. Wideo/ @jettiegirl28 przez TikTok

Amerykańska prawniczka rozwodowa ujawniła pięć zawodów, których według niej kobiety powinny unikać, szukając męża, na podstawie zachowania, które zaobserwowała podczas procesu rozwodowego.

Catherine Leonard podzieliła się swoimi odkryciami na TikTok, mówiąc, że zauważyła najtrudniejszy trend.

Wyznaczyła kariery jako policjant, strażak, wojskowy, chirurg i pilot.

„W trakcie mojej kariery widziałem najtrudniejsze przypadki, jakie kiedykolwiek miałem, i szokująco wiele z nich dotyczy mężczyzn w tych pięciu zawodach” – powiedział Leonard.

„Zauważyłem, że mają tendencję do bycia bardziej narcystycznymi i kontrolującymi oraz mają większe trudności z radzeniem sobie z rozwodem.

Oni „mają” broń nuklearną na Ziemię, wiecie, palą Ziemię, jak śmiesz kwestionować „styl procesowy”.

Doświadczona prawniczka rodzinna wyjaśniła, że ​​były to tylko trendy, które zauważyła, a nie powody, dla których kobiety patrzyły podejrzliwie na swoją drugą połówkę.

„Chcę naprawdę jasno powiedzieć, że jeśli jesteś żoną kogoś wykonującego jeden z tych zawodów, nie oznacza to, że jesteś skazany na zagładę, nie oznacza to, że twój mąż jest złą osobą” – powiedziała.

„Jestem pewien, że w dowolnych statystykach są wartości odstające, ale to tylko dla zabawy”.

Leonard wyjaśniła, dlaczego uważa, że ​​te zawody doprowadziły do ​​trudniejszych rozwodów, mówiąc, że wszystkie mają jedną wspólną cechę.

„Jeśli spojrzysz na te zawody, co mają ze sobą wspólnego? Wszystkie mają jedną wspólną cechę – są „bogami” w swojej pracy.

„Wszyscy na ciebie patrzą, ty rządzisz, jesteś traktowany z szacunkiem, a potem wracasz do domu i nagle zostajesz poproszony o wyrzucenie śmieci. Myślę, że to trudny rodzaj przejścia” powiedział.

READ  Szokujące odkrycie kobiety w sprawie matki i jej zmarłego chłopaka

Leonard został zmuszony do powrotu do TikTok, aby odpowiedzieć zwolennikom, którzy poprosili ją o ujawnienie pasującej listy zawodów, których mężczyźni powinni unikać wybierając żonę.

Miała tylko jedną odpowiedź. Matka zostaje w domu.

„Kiedy matka rozwodzi się z gospodynią domową, są sparaliżowane strachem i słusznie, ponieważ całe ich życie ma się zmienić” – powiedział Leonard.

„Jest wiele rzeczy, których finansowo nie wiedzą o tym, co się dzieje, więc mają tendencję do chowania głowy w piasek i zwlekania”.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top