Premier League: Nowa era Newcastle zaczyna się od porażki w meczu, która została opóźniona przez upadek fanów

Nowi właściciele. Te same stare problemy.

Callum Wilson wyprzedził Newcastle zaledwie 107 sekund po rozpoczęciu nowej ery pod rządami Arabii Saudyjskiej, zanim gospodarze upadli i przegrali 3-2 z Tottenhamem w Premier League w niedzielę (poniedziałek NZT).

* Bramkarz piłki nożnej wyrzucony za konfrontację z kolegą w „chwili absolutnego szaleństwa”
* Premier League: Jurgen Klopp nazywa Mohameda Salaha najlepszym na świecie po niesamowitym golu
* W nowym filmie dokumentalnym omawiamy „niezwykle trudną” prostytucję Wayne’a Rooneya

Pozostawia Newcastle z trzema punktami z ośmiu meczów, utknął w strefie spadkowej i nie mógł wydać na nowych graczy do styczniowego okna transferowego.

Tanguy Ndombele rozpoczął powrót Tottenhamu w 17. minucie po tym, jak Sergio Reguilon posłał piłkę przez pole karne.

Sanitariusz biegnie, by leczyć kibica w tłumie podczas meczu pomiędzy Newcastle i Tottenhamem na St James' Park.

Jan Super/AFP

Sanitariusz biegnie, by leczyć kibica w tłumie podczas meczu pomiędzy Newcastle i Tottenhamem na St James’ Park.

Goście objęli prowadzenie po pięciu minutach, kiedy Harry Kane strzelił swojego pierwszego ligowego gola w sezonie, strzelając do bramkarza Karla Darlowa.

Mecz został zawieszony tuż przed przerwą na 20 minut, gdy kibic wymagał pomocy medycznej.

Napastnik Tottenhamu Son Heung-min świętował po strzeleniu trzeciego gola swojej drużyny przeciwko Newcastle w doliczonym czasie pierwszej połowy.

To Eric Dier ze Spurs był czujny na wypadek sytuacji awaryjnej i wskazał, że potrzebny jest rozrusznik serca na pasie startowym.

Zawodnicy początkowo czekali w St James’ Park przed wyjściem do szatni.

– Na trybunie wschodniej jest nagły wypadek – powiedział komentator stadionu, po czym powiedział kibicom, że piłkarze wrócą.

Kibic nadal był traktowany na trybunach, zanim został odepchnięty na bok boiska, aby oklaskiwać na boisku.

Napastnik Newcastle, Callum Wilson, dał Newcastle wymarzony start, gdy po 107 sekundach skierował się na prowadzenie.

„Nasze myśli są z osobą, która otrzymuje pomoc medyczną w nagłych wypadkach” – powiedział spiker.

READ  NRL 2021: Anthony Milford, były rekrut Brisbane Broncos Fifth VIII, aresztowany na południe od Sydney Rapids w obliczu zarzutów o napaść

Newcastle powiedział, że widz został zabrany do szpitala.

„Kibic, który potrzebował pilnej pomocy medycznej, osiedlił się” – powiedział klub.

Gdy mecz został wznowiony, Son Heung-Min dostał dośrodkowanie Kane’a, aby wydłużyć prowadzenie w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie.

Kolejny cios dla Newcastle nadszedł w 83. minucie, kiedy rezerwowy Sean Longstaff w 60. minucie, Jonjo Shelvey, został wyrzucony z boiska za drugi faul, który można było zarezerwować, po tym, jak Reguilon potknął się.

Nowy prezydent Newcastle, Yasser Al-Rumayyan, macha do fanów przed ich pierwszym meczem od przejęcia prowadzonego przez Arabię ​​Saudyjską.

Newcastle otrzymało zaskakującą deskę ratunku, gdy Eric Dier strzelił bramkę, ale Tottenham utrzymał swoje drugie zwycięstwo z rzędu.

Tottenham z 15 punktami jest na piątym miejscu, Cztery punkty za liderami Chelsea.

Obrońca West Ham United, Angelo Ogbonna, wspiął się na szczyt, aby strzelić zwycięskiego gola przeciwko Evertonowi na Goodison Park.

Peter Byrne/AFP

Moyes z przyjemnością wraca do Evertonu

Menedżer West Hamu David Moyes był wdzięczny za strzał głową Angelo Ogbonny w 74. minucie w niedzielnym wygranym 1:0 meczu z Evertonem, ale był zirytowany, że jego drużyna nie zdobyła wcześniej więcej bramek.

Boczny obrońca Ogbonna strzelił późno główkę, aby strzelić 29. gola z rzutu wolnego w Premier League – z wyłączeniem rzutów karnych – odkąd Moyes wrócił do West Ham po swoim drugim rzucie w grudniu 2019 roku.

Było to dopiero trzecie ligowe zwycięstwo Szkota nad byłym rywalem z Merseyside, Rafaelem Benitezem.

– Byłem zirytowany, ponieważ myślałem, że nasza gra będzie wymagać od niego większej liczby bramek, a nawet jeśli dzięki temu stworzymy jasne możliwości – powiedział Moyes.

– Ale dzięki Evertonowi bardzo dobrze obronili pole karne, kiedy tam dotarliśmy i nie pokazaliśmy wystarczająco dużo w ostatniej trzeciej.

READ  Celtycki link do „nowego Lewandowskiego”

O umiejętnościach swojego zespołu w stałych fragmentach Moyes powiedział: „Teraz pojawił się trend trenerów wykonujących sety i chcemy spróbować być dobrzy.

Menedżer West Ham United, David Moyes, uważał, że jego drużyna powinna strzelić więcej goli w wygranym meczu z byłym klubem Evertonem.

„Chcemy ludzi, którzy chcą grać głową; Craig Dawson był dobry w zeszłym roku, Kurt Zouma był dobry, Ogbonna strzelił. Mamy jedną lub dwie osoby, które mogą to zrobić.”

Benitez, były szef Liverpoolu, był niezadowolony z wyzwania Michaela Antonio przeciwko bramkarzowi Jordanowi Pickfordowi, które doprowadziło do rzutu rożnego i ostatecznie zakończyło się zwycięskim golem.

„Mam problem, ponieważ pochodzę z Hiszpanii i zazwyczaj jestem w Europie, pole na sześć jardów ma chronić bramkarza” – powiedział Benitez.