Przyjaciółka zaginionej kobiety na Florydzie zaginęła po tym, jak odmówiła rozmowy ze śledczymi

Pralnia, która mieszkała z 22-letnim Pettito w Northport, 70 mil (110 mil) na południe od Sankt Petersburga na zachodnim wybrzeżu Florydy, odmówiła rozmowy ze śledczymi.

Został opisany przez policję w Northport jako „osoba zainteresowana” głośnym zniknięciem, co trafiło na nagłówki gazet, nawet gdy policja twierdzi, że nie ma solidnych dowodów przestępstwa.

Policjanci i agenci FBI byli widziani w domu Laundry’ego w piątek, przeszukując srebrnego forda mustanga zaparkowanego na podjeździe, gdy dziesiątki protestujących zgromadziły się na zewnątrz, by domagać się jego aresztowania.

Władze znalazły się pod ostrzałem członków społeczności po przyznaniu, że nie znają już miejsca pobytu pralni.

„Rozumiemy frustrację społeczności i również jesteśmy rozczarowani” – powiedział Taylor w oświadczeniu.

Od sześciu dni Departament Policji Portu Północnego i FBI błagają rodzinę o skontaktowanie się ze śledczymi w sprawie narzeczonego Briana, Gabe Pettito.

W piątek po raz pierwszy szczegółowo rozmawiali ze śledczymi.

Adwokat pralni bronił milczenia swojego klienta, mówiąc, że wszystko, co powiedział policji, może zostać później użyte przeciwko niemu, „niezależnie od tego, czy mój klient miał coś wspólnego ze zniknięciem pani Pettito”.

Pettito i Londry opuścili Nowy Jork w czerwcu na wycieczkę samochodową, kierując się na zachód białą ciężarówką, planując po drodze odwiedzić parki narodowe i udokumentować podróż w mediach społecznościowych. Petito opublikowała swoje ostatnie zdjęcie 25 sierpnia.

Jej rodzina myśli, że jechała do Parku Narodowego Grand Teton w Wyoming, kiedy ostatnio o niej słyszeli. Ostatnio widziano ją opuszczającą hotel w Salt Lake City w stanie Utah.

Reuters

READ  Epidemia Covid-19 Omicron: Oczekuje się, że BA.5 stanie się dominującą podzmienną w ciągu dwóch tygodni wraz ze wzrostem liczby przypadków

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top