Puchar Świata XXII: Oszałamiające aresztowanie Martina Gopetila nie wystarczyło na rozgrzewkę Black Cabs w Australii

Oszałamiające schwytanie Martina Gopetila, który wybił pierwszą piłkę Davida Warnera z inningu, nie wystarczyło, aby Black Cups zwyciężyli z Australią w 20. meczu rozgrzewkowym Pucharu Świata w Abu Zabi we wtorek (czas nowozelandzki).

Nowa Zelandia obroniła 159-7 na Tolerance Oval i wystartowała w niesamowitym stylu na boisku. Warner odpadł 0 i 2 w swoich dwukrotnych występach w IPL w zeszłym miesiącu, rzucając tor Timowi Southee i zyskując przewagę zewnętrzną. a Guptill lecący wysoko i szeroko po Jego lewej stronie jest szerokim poślizgiem i pociąga w oszałamiającym strzale jedną ręką.

Jednak Australia wygrała trzema bramkami, z jedną piłką do stracenia, ponieważ Josh Inglis (8 nr 2) wygrał cztery na dwie piłki, po rzucie Kyle’a Jamiesona (1-42 z 3,5).

Kapitan Black Cup Ken Williamson strzelił gola w 20. zwycięstwie swojej drużyny w Pucharze Świata nad Australią w Abu Zabi.

Pankaj Nangia / PhotoSport

Kapitan Black Cup Ken Williamson strzelił gola w 20. zwycięstwie swojej drużyny w Pucharze Świata nad Australią w Abu Zabi.

Wicketkeeper-batsman Inglis, który jeszcze nie zadebiutował w międzynarodowym debiucie, zajął 9. miejsce z ośmioma z trzech potrzebnych, szybko wysyłając swoją pierwszą dostawę z pniaków na miękkie ogrodzenie nóg, a następnie podnosząc następną na niskim trzecim człowieku, który pokonał Trenta Bolta do lina do zakończenia postępowania.

Czytaj więcej:
* Irlandzki krawiec Curtis Camfer dołącza do ekskluzywnego klubu T20
* Szkocja pokonała Bangladesz z pełną napięcia wygraną po powrocie z 53-6 w Pucharze Świata T20
* Stephen Fleming powraca do Black Caps na Pucharze Świata Twenty20, 13 lat po pożegnalnym teście

Oczywiście w trybie demo Black Caps postanowili nie oddać Boltowi czwartego miejsca po śmierci, ponieważ Australia potrzebowała 25 z ostatnich dwóch, a lewy grot był imponujący, biorąc 2-13.

Wydawało się, że Southee (1-42 z 4) daje Nowozelandczykowi wiele do obrony w finale, z Ashton Agar (23 z 18) i Mitchellem Starkiem (13 z 9) zdolni tylko do wymuszenia singli, zanim odrzuci swoją ostatnią dostawę krótki i Starc machając nim na sześć boków nóg, aby pozbyć się pędu.

Mitchell Santner był wyborem graczy Kiwi w meczu z Australią.

Pankaj Nangia / PhotoSport

Mitchell Santner był wyborem graczy Kiwi w meczu z Australią.

Pierwsza piłka Jamisona w finale była pełnoprawnym rzutem za czwórkę Starca, a podczas gdy Agar później znokautował Yorkera, który został złapany i rzucił piłkę, podwójne trafienia Inglisa spełniły swoje zadanie.

Wcześniej Steve Smith strzelił najwyższe gole z wynikiem 35 na 30, zanim jego kikut nie zdołał przebić się przez jego kikut zdenerwowany przez Mitchella Santnera, który był wyborem graczy Kiwi, z wynikiem 3:22 ze swoich czterech przeskoków.

W meczu, w którym każda drużyna mogła wykorzystać wszystkich 15 graczy ze swojej drużyny, Nowa Zelandia sprowadziła kapitana Kena Williamsona po jego nieobecności. Wygrana na rozgrzewce z Holandią w niedzielny poranek (czasu nowozelandzkiego) Z potrząśnięciem ścięgna podkolanowego.

Jednak Mark Chapman nie wyzdrowiał dostatecznie z ścięgien podkolanowych, podczas gdy Tim Seifert również opuścił mecz z powodu niewielkiego napięcia brzucha (co spowodowało, że Devon Conway ponownie wziął rękawiczki), a Luke Ferguson siedział po intensywnym IPL.

Po podaniu Black Caps rozpoczęli dobry start, a Daryl Mitchell po raz kolejny zaimponował swoim awansem na otwarcie, przechodząc na emeryturę po zdobyciu 33 z 22 punktów wraz z Guptillem (30 z 20), a para trafiła cztery i a- połowa w pozycji 44 na 5. przesadzone.

Williamson podążył w dobrym stylu, trafiając 37 z 30, zanim Jimmy Nesham zdołał wybić wynik dzięki swoim 31 z 18 występów (trzy czwarte, sześćdziesiąt).

Spóźniony występ Jimmy'ego Neeshama pomógł Black Caps osiągnąć poziom 150.

Pankaj Nangia / PhotoSport

Spóźniony występ Jimmy’ego Neeshama pomógł Black Caps osiągnąć poziom 150.

Siemens Ken Richardson zdobył dwie bramki w ostatnim inningu, kończąc mecz 3-24 z czterech, a miejsce na nogi Adam Zampa okazał się kluczem do odebrania mu 2-17 punktów.

The Black Caps rozgrywają ostatni mecz rozgrzewkowy z Anglią w tym samym miejscu w środę wieczorem (czasu nowozelandzkiego), a ich pierwszy mecz turnieju odbędzie się w następną środę rano (NZT) przeciwko Pakistanowi w Sharjah.

Szybki przegląd

Czarne Czapki 158-7 (Ken Williamson 37, Daryl Mitchell 33 na emeryturze, Jimmy Nesham 31, Martin Gopetel 30; Ken Richardson 3-24, Adam Zampa 2-17) przegrali z Australia 159-7 (Steve Smith 35; Mitchell Santner 3-22, Trent Bolt 2-13) o trzy furtki.

READ  Michael Fink wygrywa swoją trzecią trasę po Southland

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top