Pulse otwiera nową fabrykę w Polsce

Pulse otwiera nową fabrykę w Polsce
Specjalista od farb do druku krótkich wstęg Produkty z etykietami pulsacyjnymi Rozszerza swoją obecność w Europie otwierając dodatkową fabrykę w Poznaniu.

Dzięki wieloletniemu partnerowi produkcyjnemu nowy zakład Pulse Polska to fabryka o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, która będzie obsługiwać klientów w całej Polsce, a także dostawców usług poligraficznych w szerzej rozumianym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

„Uruchomienie Pulse Polska to kolejny krok w naszym strategicznym planie rozwoju i cieszę się, że rozpoczynamy rok 2024 w tak ekscytujący sposób” – powiedział Gary Seward, dyrektor zarządzający Pulse. „Po niezwykle udanym roku, w którym wprowadziliśmy na rynek naszą innowacyjną gamę podwójnie utwardzalnych atramentów UV LED, PureTone DC i wykorzystaliśmy nasz rewolucyjny system druku anilox w standardzie Monolox, poszerzamy teraz nasz zasięg w Europie. Rok 2024 będzie jeszcze bardziej udany. „

Po ponad dwudziestu latach udanej działalności na terenie Wielkiej Brytanii Pulse przejął od Reprograf Grafikus obiekt we wsi Bogucin w powiecie poznańskim.

„W Pulse skupiamy się na przekraczaniu granic i łamaniu harmonii” – powiedział Seward. „W miarę jak rynek etykiet staje się coraz bardziej konkurencyjny, niezwykle ważne jest, aby firmy szukały rozwiązań, które je wyróżniają. Innowacje, takie jak nasze atramenty Monolox ze stałym aniloxem do druku i podwójnie utwardzalne atramenty PureTone DC, pomagają drukarzom udoskonalać się, odblokowując nową wydajność, standaryzując produkcję i zwiększając wydajność.

„Nasz zespół ekspertów w nowym poznańskim zakładzie dokłada wszelkich starań, aby dostarczać atramenty najwyższej jakości w ramach opracowywania innowacyjnych rozwiązań dla dzisiejszego światowego przemysłu poligraficznego” – dodał. „Pulse Polska specjalizuje się w produkcji farb i lakierów i doda do swojego asortymentu pełną gamę produktów Pulse, zwiększając dostępność i szybkość dostaw w całym regionie. Dodatkowo te nowe możliwości produkcyjne i dystrybucyjne pomogą nam rozszerzyć naszą międzynarodową obecność jako stanowi część naszego planowanego planu ekspansji, a nowe Terytoria oferują znaczące nowe możliwości wzrostu.

READ  Korea Południowa prawdopodobnie skupi się na dywersyfikacji eksportu obronności

„Dzięki Pulse Polska klienci w całej Europie mogą oczekiwać tego samego poziomu jakości, obsługi klienta i wsparcia technicznego, na którym zbudowaliśmy naszą reputację – i którego wszyscy klienci Pulse oczekują w standardzie” – podsumował Seward.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *