Rachunki a Patriots: Jak oglądać transmisję na żywo, kanał telewizyjny i czas rozpoczęcia NFL

przez 3 kwartały

Patrioci Nowej Anglii są o jedną czwartą od wielkiego zwycięstwa organizacji. Obecnie mają niewielką przewagę 11-10 na Buffalo Bills. Jak dotąd bardzo różni się to od poprzednich meczów, które były ustalane na 29 punktów.

Nowa Anglia wyprzedziła RP Damiana Harrisa, który ścigał się o TD i 111 jardów podczas dziesięciu występów. To przyłożenie — doskok na 64 jardy w pierwszej kwarcie — był jednym z najważniejszych punktów meczu.

Patriots i Buffalo osiągnęli zwycięski biegun podczas poprzednich występów. Zobaczymy, czy Nowej Anglii uda się utrzymać prowadzenie dzięki kolejnej wygranej i zlikwidować pozytywną energię Buffalo.

Kto gra

Nowa Anglia @ Buffalo

Aktualne rekordy: Nowa Anglia 8-4; bawół 7-4

co wiesz

New England Patriots przegrali oba mecze z Buffalo Bills w zeszłym sezonie, 21-24, 9-38, więc mają nadzieję odwrócić sytuację w tym sezonie. New England i Buffalo spotykają się w East Asia Showdown w poniedziałek o 20:15 ET na High Mark Stadium. Obie drużyny przyznały średnio kilka punktów (Patriots 15,83, Buffalo 16,55), więc wszelkie zdobyte punkty będą dobrze zarobione.

Mecz Nowej Anglii z Tennessee Titans w zeszłym tygodniu był blisko w przerwie, ale Nowa Anglia odwróciła się w drugiej połowie z 20 punktami. Świt Nowej Anglii wyprzedził Tennessee 36-13. Sukces w Nowej Anglii był prowadzony przez wysiłki QB Mac Jonesa, który zdał 2 TD i 310 jardów w 32 próbach, oraz WR Kendricka Bourne’a, który był na drugim końcu tych TD.

Specjalne drużyny zebrały 18 punktów dla Nowej Anglii. K Nick Folk wykonał perfekcyjną grę 5 na 5.

Jeśli chodzi o Buffalo, mają za co być wdzięczni po meczu z New Orleans Saints w zeszły czwartek. Bills był wyraźnym zwycięzcą 31-6 nad Nowym Orleanem. Rywalizacja zakończyła się pod koniec trzeciej gry, w którym to momencie Buffalo ustalił 24 za nic. QB Josh Allen wykonał swoją robotę i zdał cztery TD i 260 jardów w 28 próbach, a także 43-jardowy chwyt z ziemi.

READ  Polski żeglarz Piotr Czeczocki dominuje w klasyfikacji generalnej Żeglarskich Mistrzostw Europy EUROSAF

Oczekuje się, że Patrioci przegrają ten następny mecz 3 razy. W swojej ostatniej grze mają obecnie różnicę 6 do 6 punktów, jednak obstawiający trend mogą chcieć wziąć pod uwagę.

Ich zwycięstwa doprowadziły Nową Anglię do 8-4, a Bills wygrali 7-4. Nowa Anglia i Buffalo mają w swojej pamięci łatwe zwycięstwa. Zobaczymy, która osoba ma uszkodzone ego, kiedy zostanie skonfrontowana.