Ranveer Singh opisuje Johnny’ego Deppa jako swojego „idola” na Festiwalu Filmowym Morza Czerwonego

Ranveer Singh opisuje Johnny’ego Deppa jako swojego „idola” na Festiwalu Filmowym Morza Czerwonego

Johnny Depp, Will Smith, Sharon Stone i nie tylko uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Morza Czerwonego w 2023 r

Ranveer Singh złożył hołd słynnej hollywoodzkiej gwieździe Johnny’emu Deppowi podczas trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Red Sea 2023, który odbywa się w Królestwie Arabii Saudyjskiej od 30 listopada do 9 grudnia.

Singh, uhonorowany prestiżową nagrodą za swój wkład w przemysł filmowy w języku hindi, wyraził swój podziw dla znakomitej pracy filmowej Deppa.

W przemówieniu po odebraniu nagrody powiedział: Ramlila Aktor powiedział: „Niesamowite! Jedna z moich ulubionych gwiazd ekranowych jest w tym domu, panie i panowie, pan Johnny Depp”.

„Proszę pana” – kontynuował – „śledzę pańską twórczość od czasów Edwarda Nożycorękiego i Co gryzie Gilberta Grape’a. Co za zaszczyt otrzymać to w pańskiej obecności”.

Singh dodał również: „Dziękuję za wszystko, czego mimowolnie nauczyłeś mnie o tym rzemiośle. Mistrz transformacji, różnorodności, coś, czym mnie zainspirowałeś”.

the Piraci z KaraibówAktorka, która siedziała na widowni, wyznała mu miłość Singha w wzruszającej odpowiedzi.

W ceremonii otwarcia festiwalu wzięło udział wiele znanych osobistości, m.in. Will Smith, Sharon Stone, Baz Luhrmann, Sofia Vergara, Michelle Williams, Katherine Martin, Diane Kruger, Freida Pinto i inni.

READ  Królewscy fani dostrzegają podobieństwo między synem Eugenii, Augustem, a księciem Archiem: „Jak bliźniacy”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *