Raport: W składzie Celtics Summer League znajdzie się polski środkowy środkowy o wzroście 2,5 metra

Raport: W składzie Celtics Summer League znajdzie się polski środkowy środkowy o wzroście 2,5 metra

Ten mierzący 2,7 ​​metra europejski wielki mężczyzna ma wkrótce dołączyć do drużyny Boston Celtics.

Nie mówimy tu o Kristapsie Porzingisie, którego debiut w barwach zielonych nastąpi jesienią tego roku po Bostonie Został zakupiony w środę późnym wieczorem w ramach wymiany trzech drużyn. Mowa o Aleksandrze Balcirovskim, jednym z kilku graczy, którzy mają dołączyć do składu drużyny Celtics na sezon letniej ligi NBA 2K w 2023 roku. Adam Himmelsbach z „Boston Globe”. poinformował w niedzielę wieczorem.

22-letni Balcerowski, pochodzący z Polski, mierzy 2 metry wzrostu i obecnie gra w hiszpańskim klubie Gran Canaria, gdzie w zeszłym sezonie notował średnio 9,2 punktu i 3,4 zbiórek na mecz w hiszpańskiej Primera Division, co jest najwyższym wynikiem w lidze kraj. . Sekcja koszykówki.

Balcerowski nie będzie jedyną nową twarzą w składzie Bostonu na Ligę Letnią, w którym ma znaleźć się także obrońca Mikal Mulder, 29-letni mieszkaniec Kanady, mający na koncie 84 mecze w NBA w ciągu trzech sezonów; Strażnik Jay Scrubb, 22-latek z 24 doświadczeniem w NBA w ciągu dwóch sezonów; Oraz 26-letni napastnik Justin Beane, pochodzący z Utah, który ostatni sezon spędził w drużynie Memphis Grizzlies z NBA.

To trio uzupełni nieobecność niedawnych zawodników Celtics Yama Madara i Johana Bjarina Według doniesień nie dołączy do drużyny Ligi Letniej Ze względu na ich zaangażowanie w międzynarodowe kluby. Boston w drugiej rundzie wyborów 2023, Produkt Arkansas Jordan WalshWedług Himmelsbacha oczekuje się, że znajdzie się w składzie Ligi Letniej.

Oto przewidywany skład drużyny Celtics w Lidze Letniej (na podstawie bieżących raportów i może ulec zmianie):

Pierwszy mecz Celtics w Lidze Letniej zaplanowano na sobotę, 8 lipca, przeciwko Miami Heat w Las Vegas. Poniżej pełny harmonogram Ligi Letniej Bostonu (cały czas wschodni):

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *