Ravens’ Dobbins spodziewa się, że przegapią sezon z pękniętym ACL – CBS17.com

Data publikacji: aktualizacja:

Baltimore Ravens (27) zostają zdjęte z boiska po kontuzji w pierwszej połowie przedsezonowego meczu z Washington FC, sobota, 28 sierpnia 2021 r. w Landover w stanie Maryland (AP Photo/Carolyn Custer)

Młyny dłużne, Md. (AP) – Oczekuje się, że Baltimore Ravens wycofujący JK Dobbinsa opuści sezon 2021 z powodu pęknięcia ACL.

„Byłem już na tej drodze”, napisał na Twitterze agent Dobbins Zach Heller, retweetując raport ESPN o kontuzji. „Wróci silniejszy i szybszy.”

Dobbins opuścił przedsezonowy finał Ravens w Waszyngtonie w sobotni wieczór w połowie pierwszej kwarty po kontuzji i tylko trener John Harbaugh powiedział, że była gwiazda stanu Ohio będzie oceniana. Niedzielna wiadomość jest ciosem dla Baltimore, który w zeszłym sezonie prowadził NFL w pośpiechu.

Dużą część umiejętności Kruków w rozpędzaniu w ostatnich latach zawdzięcza rozgrywającemu Lamarowi Jacksonowi, ale Dobbins w zeszłym sezonie pobiegł na 805 jardów i dziewięć przyłożeń. Gus Edwards, który pobiegł na 723 jardy i sześć niszczycieli czołgów, mógłby odegrać ważniejszą rolę.

Baltimore ustanowiło w sobotę rekord NFL z dwudziestym z rzędu zwycięstwem przedsezonowym, ale to nie był łatwy obóz treningowy dla Kruków. Zarówno Jackson, jak i Edwards opuścili początek obozu po pozytywnym wyniku testu na COVID-19, a przebudowany oddział przyjmujący zespołu również zmagał się z problemami z kontuzjami.

___

Więcej informacji o AP NFL: https://apnews.com/hub/NFL i https://twitter.com/AP_NFL

READ  „Crusader 252 Forever” – Pablo Matera opublikował emocjonalne pożegnanie

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *