Rebel Wilson publikuje reklamę „głuche dźwięk”, podczas gdy Australia jest zamknięta

Rebel Wilson publikuje reklamę „głuche dźwięk”, podczas gdy Australia jest zamknięta
styl życia

Rebel Wilson znalazła się pod ostrzałem w Internecie po postach, które opublikowała na temat podróży podczas blokady Australii. Załączone zdjęcie

Rebel Wilson został oskarżony o „głuche tony” po tym, jak w płatnym poście na Instagramie promującym witaminy skarżył się na presję, by „wrócić do podróży”.

41-letnia australijska aktorka udostępniła dwa zdjęcia na luksusowym jachcie z dwiema tubkami suplementów Olly Wellness „Goodbye Stress”, twierdząc, że guma do żucia pomaga jej się uspokoić pośród trudności w podróży związanych z pandemią koronawirusa.

Ale jej sponsorowany post został szybko skrytykowany przez wielu z 10 milionów obserwujących gwiazdę Pitch Perfect, a wielu nazywało to „głuche”, podczas gdy NSW, Victoria i ACT pozostają w zamknięciu, walcząc z dynastią Delta.

Wśród morza gniewnych komentarzy ludzie odnosili się również do obecnych walk tych, którzy próbują uciec z Afganistanu po niedawnym przejęciu władzy przez talibów.

„Tak – te podróże brzmiały prawie tak samo stresujące, jak ludzie próbujący wsiąść do samolotu w Afganistanie” – powiedział jeden z fanów.

Australijski dziennikarz Peter Ford oskarżył gwiazdę o zarobienie „szybkich pieniędzy” na produkcie „mającym pomóc w radzeniu sobie ze stresem pandemicznym” na Twitterze.

Inni mówili, że urodzona w Sydney gwiazda jest „poza zasięgiem”, ponieważ „nikt nie podróżuje poza bogatymi i elitą”.

„Każdy, kto przekonał cię do opublikowania tego BS, powinien zostać natychmiast zwolniony. Podróżowanie to przywilej dla bogatych” – powiedział jeden z nich.

Inny żartował: „Tylko celebryci będą pisać o stresie na gigantycznym jachcie”.

Ktoś zapytał, czy płatny post promocyjny jest ostatecznym filtrem, pisząc: „To żart, prawda? Zdrowa guma do żucia, aby zwalczyć stres związany z luksusowymi podróżami? Widzę zwycięzcę najbardziej nienawistnych i głuchych reklam 2021 roku”.

READ  Stroje Margot Robbie z czerwonego dywanu pochodzą prosto z garderoby Barbie

Inny odmówił uwierzenia, że ​​post był uzasadniony, pytając: „Wygląda na to, że ktoś włamał się na konto Rebel Wilsona”.

Pomimo sprzeciwu wobec postu, który został opublikowany w piątek, inni chwalili Wilson i chwalili jej nowy wygląd po tym, jak straciła ponad 30 kg od stycznia 2020 r.

Jeden z nich napisał: „Wyglądasz na niesamowicie szczęśliwego”.

Inny powiedział: „Nigdy wcześniej nie widziałem cię tak wygodnego”.

To nie pierwszy raz, kiedy Wilson przedstawia markę wellness w USA, a ostatnio napisał o tym w maju w ramach innej płatnej promocji.

Wilson chwaliła się również swoimi podróżami w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi zdjęciami z ostatnich miesięcy we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Meksyku i różnych miejscach w USA, gdzie obecnie mieszka.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *