Rekord Polski anty-LGBTQ + ukrywa zwycięstwo olimpijskie – Politico

Rekord Polski anty-LGBTQ + ukrywa zwycięstwo olimpijskie – Politico

WARSZAWA – Prezydent RP Andrzej Duda generalnie pogratuluje każdemu polskiemu sportowcowi zwycięstwa, ale był niezwykle powolny po zdobyciu pierwszego w kraju srebrnego medalu, kobiety Łazika, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w środę.

Zajęło to dzień rosnącej presji polskie media A polityczna opozycja przed Dutą powitała polską drużynę. Pojawiły się pytania, czy jego niechęć została podyktowana przez Katarginę Jillman, jedną z czterech łazików, które wyszły jako lesbijki. Duda uwolnił Kampania Wbrew temu, co nazwał „ideologią LGBT” podczas zeszłorocznej kampanii wyborczej, próbując przyciągnąć tradycyjnych wyborców.

Podczas emocji Wywiad W środę w telewizji państwowej Jillman podziękował swojej dziewczynie.

Podejrzenie Tweeted W czwartkowy wieczór powiedział: „Szanuję wszystkich naszych olimpijczyków… wszystkich tych, którzy ciężko trenują, by reprezentować Polskę”.

Mimo że członkowie rządzącej prawicowej koalicji kierowanej przez Nacjonalistyczne Prawo i Sprawiedliwość angażowali się w słowne ataki na osoby LGBTQ+, premier Matos Morawicki pozdrowił „wspaniałe” polskie łodzie prosto w twarz. Poczta Dzień po ich zwycięstwie.

Według tegorocznej „Tęczowej Europy” Polska jest jednym z najmniej tolerancyjnych krajów w Unii Europejskiej. Zaszeregowanie ILGA- Europe, organizacja pozarządowa zajmująca się prawami osób LGBT z siedzibą w Brukseli.

Warszawa jest Uwięziony Z UE w serii Postanowienia Samorządy ogłosiły się „strefami bez ideologii LGBT”, co wpłynęło na pewną formę finansowania UE. Komisja Europejska Wystrzelony Pozew przeciwko Polsce na początku tego miesiąca za „brak współpracy” na prośbę o szczegółowe informacje na temat uchwał.

Parlament Europejski na początku tego roku Ogłoszony Cała Unia Europejska jest „wolną strefą LGBTQ”.

Ten artykuł został zaktualizowany, aby pogratulować żeglarzom Dudy.

READ  Pomoc medyczna jest dostępna dla młodych ukraińskich pacjentów onkologicznych w Polsce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *