Rekruci futbolu w Oklahomie: pięciogwiazdkowy WR Brandon Inniss zobowiązuje się do Sooners w CBS Sports HQ

247 Sport

Oklahoma dodała kolejny przełom do swojej przyszłej ofensywy, z szerokim, pięciogwiazdkowym odbiornikiem Brandon Innes Zobowiązanie do Sooners na żywo w CBS Sports HQ. Według 247Sports Composite, Inniss jest graczem nr 1 i nr 9 w klasyfikacji generalnej American Heritage w 2023 roku w Plantation na Florydzie. Program Lincolna wybrał Rileya spośród wielu innych programów, w tym z Alabamy, Florydy, Georgii i Clemson.

„Trener Riley jest jak nikt inny”, powiedział Innes. „Odłożyliśmy słuchawkę dzień wcześniej, a on zawsze jest podekscytowany. Wydobądź ze mnie to, co najlepsze”. „Oklahoma czuła się jak w domu z dala od domu.

Chociaż niedawna przeprowadzka Sooners do SEC była czynnikiem zaangażowania Inniss, powiedział, że jest podekscytowany grą w nowej konferencji swojego zespołu przez „w nadchodzących latach”.

247 Analityk ds. rekrutacji sportowej Andrew Ivins Napisałem wcześniej w tym miesiącu To, że Inniss jest „jednym z najbardziej gotowych do college’u absolwentów, którzy wyszli z liceum w ostatnich latach” i zrobiło wrażenie na skautach swoją zdolnością do konkurowania ze starszymi konkurentami na wysoce utalentowanej scenie południowej Florydy.

Elitarny biegacz torowy z przewagą konkurencyjną, który może przejąć mecze i pokonać podwójny zasięg. Początkowo jeden z moich asystentów trenerów Power 5 pomylił go z uczniem liceum, kiedy był w 8 klasie, tylko ze względu na jego wyrafinowanie. Nie najwyższy w szerokości, ale ma grubszą konstrukcję i gra o wiele większą, niż sugerowałaby jego rama z niezawodnymi rękami. Rozumie znaczenie budowy i sprzedaży dróg. Dobrze wymieszaj biegi. Agresywny w punkcie przejęcia i będzie walczył przez obrońcę, aby zdobyć piłkę. Potrafi zamienić krótki zysk w długi, ponieważ nie boi się opuścić naramienników i podgrzać koszulę. Przyjmuje rolę blokowania i jest typem kolegi z drużyny, który zrobi wszystko, aby wygrać.

Oklahoma miażdżyła go tego lata perspektywą 2023 roku, zdobywając pięciogwiazdkowego rozgrywającego Malachi Nelsona i pięciogwiazdkowego sportowca Mackaya Lemona. Jest za wcześnie, aby oceniać ranking zespołu w 2023 roku, ale Sooners są obecnie numerem jeden w kraju, a zaangażowanie Inniss może wzmocnić tę pozycję.

READ  Vijay Hazari Cup: Serwisy miażdżą Keralę siedmioma bramkami, aby przebić się do półfinału | wiadomości o krykiecie

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top