Rekrutacja do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Almeida wygrywa tournée po Polsce

Wysłany dnia: Zmieniono:

Kraków (Polska) (AFP)

Portugalski wszechstronny Joao Almeida z zespołu Teasing-Quick Step wygrał niedzielną trasę po Polsce, a Julius van den Berg z EF Education-Nippo uciekł z siódmego etapu.

Almeida dołączy do zwycięzcy Tour de France Thaddeusa Bogara w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w przyszłym sezonie i pokazał, dlaczego zespół wsparcia państwa Zatoki, który pokonał wszystkie trzy poziomy, walczy o jego podpis.

23-latek, opisany przez kapitana Patricka Lefebvre jako „niedobry, ale po prostu ekscytujący”, wygrał 2 i 4 rundę, aw sobotę zajął drugie miejsce w jeździe indywidualnej na czas.

Po wygraniu kilku trudnych zawodów o tytuł Almeidy, Matej Mohorik z Bahrajnu Victorius „Słowenia” Matej Mohorik finiszował w 20 sekund, a miejscowy zawodnik Inios Grenadiers Michal Kwadkovsky w 27 sekund.

Junior wygrał trasę po Danii w sobotę, drugi rok, w którym Dzunink Ryder wygrał World Tour po ubiegłorocznym mistrzu Remco Evening.

Było to pierwsze zwycięstwo na tym poziomie dla 24-letniego Van Den Berga, które podniósł, eliminując w finale trzech uciekających rywali drużynowych po długiej czteroosobowej przerwie.

READ  Blinken mówi: „Putin upadnie, a Rosja stanie w obliczu strategicznej porażki” na Ukrainie - US Political Live | Wiadomości amerykańskie

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top