Reporter NFL zatrzasnął tweeta po śmierci Steelers QB Haskins

Gracze i fani NFL skrytykowali to, co opisują jako niewrażliwy tweet od reportera ESPN NFL Adama Shiftera po śmierci rozgrywającego Pittsburgh Steelers Dwayne’a Haskinsa.

Haskins, lat 24, zmarł w sobotę po potrąceniu przez wywrotkę w południowej Florydzie.

Zmienny był jednym z pierwszych, którzy napisali na Twitterze o śmierci Haskinsa, ale sposób, w jaki to zrobił, rozwścieczył Haskinsa.

W usuniętym tweecie Shifter powiedział, że Haskins „walczy o dogonienie Waszyngtonu i Pittsburgha w NFL”.

Oryginalna wiadomość Shiftera była retweetowana ponad 20 000 razy, zanim została usunięta i przepisana, aby wykluczyć jakąkolwiek wzmiankę o „zmaganiach” Haskinsa.

Lamar Jackson, rozgrywający Baltimore Ravens, nazwał Shiftera „kulawym”, a prezenterka CBS Josena Anderson napisała na Twitterze: „Rodzina Dwayne’a Haskinsa zasługuje na przeprosiny.

Oryginalny tweet Adama Shiftera o Haskins.

W oświadczeniu o śmierci Haskinsa trener Steelersów Mike Tomlin powiedział: „Jestem zdruzgotany i tracę mowę po niefortunnym odejściu Dwayne’a Haskinsa. Po przybyciu do Pittsburgha szybko stał się częścią rodziny Steelersów i był jednym z nasza najcięższa praca, zarówno w terenie, jak i w naszej społeczności”.

„Dwayne był wspaniałym kolegą z drużyny, ale wspaniałym przyjacielem dla wielu. Jestem naprawdę smutny. Nasze myśli i modlitwy są z jego żoną Kalabrią i całą jego rodziną w tym trudnym czasie”.

Rzeczniczka Florida Highway Patrol, porucznik Indiana Miranda, powiedziała, że ​​Haskin został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

„Próbował przekroczyć zachodnie pasy autostrady międzystanowej 595, gdy był nadjeżdżający ruch” – powiedziała Miranda w oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną.

Nie wiadomo, dlaczego szedł autostradą. Wypadek spowodował zamknięcie autostrady na kilka godzin.

Miranda mówi, że to „otwarte śledztwo w sprawie zabójstwa drogowego”.

READ  Finały NRL 2021: Kto zrobi wielki finał, prognozy ekspertów

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top