Rewa pokonuje Solomon Warriors – FBC News

[ Source : Oceania Football Confederation/Facebook]

Rewa FC odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów mężczyzn OFC po pokonaniu Solomon Warriors 3:2 w drugim meczu grupy A na Tahiti.

Porażka z Solomonem Warriorem oznacza, że ​​oni również wypadli z rywalizacji.

Jagami Fini otworzył wynik w 15. minucie i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak Sitariki Hughes stracił prowadzenie w 40. minucie, a siedem minut później Samuela Kaotoga dodał drugiego gola Rewy po podaniu przez Josiaha Sylę.

Do przerwy Rewa prowadziła 2:1, ale w drugiej połowie Warriors odpowiedzieli mocnym uderzeniem.

Następnie Sela powiększył prowadzenie do 3-1, kiedy strzelił gola w 70. minucie, zanim Feeney strzelił swojego drugiego gola. Był to także trzeci gol Seli w rozgrywkach, po tym jak dwukrotnie strzelił gola przeciwko Auckland City.

Setareki Hughes został także wybrany zawodnikiem meczu.

Trener Rewy Roddick Singh wyraził swój podziw dla dzisiejszego występu zespołu.

„Jestem zadowolony z meczu, zadowolony z występu i zdobytych punktów, ale znowu nie było łatwo grać w tym słońcu. Strzeliliśmy dwa łatwe gole, ale znowu chłopcy trzymali się planu gry i wyszli silni i udało nam się strzelić dwa gole.” Odbierz 3 punkty.

Delta Tigers mają teraz cztery punkty w grupie z Auckland City, a w sobotę w swoim ostatnim meczu zmierzą się z Hekari United.

READ  Zawodnik ASB Classic Lulu Sun prowadzi rozmowy w sprawie zmiany obywatelstwa ze Szwajcarii na Nowozelandię