Richter otwiera nowe polskie biuro

Reklama

Firma inżynierii pracy tymczasowej Richter ogłosiła utworzenie nowego zagranicznego biura w Krakowie.

Firma ma siedzibę w Europie i realizuje strategię biznesową polegającą na świadczeniu światowej klasy usług projektowania inżynieryjnego dla branży budowlanej.

Michał Wodyński CEng MIStructE jest nowym dyrektorem odpowiedzialnym za nowe biuro i ma 16 lat pracy tymczasowej i doświadczenie w inżynierii konstrukcji w całej Wielkiej Brytanii i własnej Polsce.

Panowie Adamsik i Philip Tresiac, obaj starsi inżynierowie ds. projektowania, pracują z Mitchellem przy różnych pracach tymczasowych, ale imponują swoimi mocnymi stronami w zakresie szalunków / prac leżących i rusztowań.

Ponadto do zespołu w Polsce dołączył Matz Kotlersky, starszy inżynier projektu i ekspert PIM, który będzie reprezentował 48.3 Scaffold Design Ltd w ramach Grupy Richter.

Roger Dice Cheng Fais, Dyrektor Zarządzający Grupy, powitał nowych członków zespołu: Zespół składa się z inżynierów w Polsce, których wszyscy znają Richter, a każdy członek zespołu śledził naszą firmę przy wielu projektach, w których oboje jesteśmy zaangażowani.

W przeciwieństwie do tego byliśmy pod wrażeniem ich rozwiązań dla projektów, w których byliśmy odpowiedzialni za testy CAT3 przez ostatnie 18 miesięcy podczas epidemiologii rządowej 19 i prac domowych. Należy zachować więcej, aby zapewnić, że spełnia kamienie milowe projektu budowlanego.

Odległość między nimi a naszymi biurami w Wielkiej Brytanii nie jest po prostu przeszkodą w utrzymaniu standardów produktywności i inżynierii, więc podczas dyskusji o otwarciu biura z utalentowanymi osobami w Polsce najłatwiej było podjąć decyzję o ich bezpośrednim świadczeniu.

Po spotkaniu z zespołem i założeniu nowego biura szybko nawiązaliśmy współpracę we wszystkich naszych biurach, której pozazdrościły firmy siedzące obok siebie. Nasi klienci dobrze reagują na pracę na odległość i nigdy nie wiesz, kiedy prowadzisz biznes poza Wielką Brytanią. Gratuluję im wszystkim nowych ról i wiem, że będą wspaniałym uzupełnieniem naszej dotychczasowej działalności.

„Ponieważ wszyscy inżynierowie Richtera budują integrację, a „Richter Way” tworzy fale w Polsce, nasza firma będzie w czołówce zrównoważonego budownictwa, wartości inżynieryjnej dla naszych klientów oraz tworzenia lepszego świata, w którym wszyscy chcemy żyć”.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *