Robin Gossens, Antonio Rudiger reagują na porażkę Niemiec z Polską

Tak blisko, ale czego brakuje? Niemcy pokonali Polskę strzałami (25) i celnymi (9), ale wystarczyło im dobre miejsce po drugiej stronie boiska. Arsenal Fc Decydującą bramkę meczu zdobył środkowy obrońca Jakub Kivier. Pełne posiadanie, zero punktów — niestety znana historia fanów Bayernu Monachium w tym sezonie. Tyle na letnie wakacje!

Po meczu Niemiec Robin Gossens (Interu Mediolan) i Antonio Rudiger (Real Madryt) zakończyło się porażką 1:0. Ich poglądy zostały uchwycone Przez DFB.de:

„Miałem nadzieję, że będę mógł dzisiaj świętować zwycięstwo, byłoby to ważne dla mnie i dla naszego kraju”, powiedział Gossens, którego zmiana w drugiej połowie dała Niemcom impuls. – Graliśmy dobrze w drugiej połowie, stworzyliśmy sobie wiele okazji i powinniśmy byli się za to nagrodzić. Tego nam brakowało, by ostatecznie wygrać. W drugiej połowie musimy kontynuować naszą grę. .

To była forma powitania dla 28-latka, który pojawiał się i znikał w kadrze narodowej, odkąd wystąpił na EURO 2020 latem 2021 roku i w przyszłości widział powrót do Niemiec. Lato Okno transferowe.

Rudiger dokonał 90-minutowej zmiany, ale mógł tylko patrzeć z obrony, jak polski bramkarz Wojciech Szczęsny zaprzecza każdej niemieckiej próbie. Cokolwiek to było, nie wystarczyło.

„Brakuje nam tego ostatniego pchnięcia, tego końcowego napędu, a potem przegrywamy taki mecz” – ExChelsea FC Strażnik jęknął.

Nie masz dość tej gry? (Poważnie?) Masz dla siebie kapsułę po meczu? Dołącz do Samrina i Rayona (Saylor), którzy rozmawiają o formacji niemieckiej defensywy, usunięciu Nicklasa Fulkruga z pierwszej jedenastki, bocznych obrońcach, Hansim Flicku, Julianu Nagelsmannie, wspominają mistrzostwa świata i wszelkiego rodzaju radości. Słuchać Na SpotifyLub przez odtwarzacz poniżej:

Skoro już przy tym jesteś, zagłosuj na nasz sposób Nagroda dla najlepszego podcastu klubowego 2023 Na WorldSoccerTalk! Jak zawsze dziękujemy za wsparcie!