Rodzina nowozelandzkiej aktorki Melanie Lynskey „przytłoczona” nominacją do nagrody Emmy

Matka Melanie Lensky, Kay, mówi, że rodzina jest zachwycona, że ​​praca jej córki nad Yellowjackets została uhonorowana nominacją do nagrody Emmy.

Melanie dołączyła do rodzinnej grupy czatów online we wtorek, ale Kay powiedziała, że ​​zmniejszyła swoje szanse na zdobycie nagrody Emmy w mniej niż zwykle sposób, mówiąc: „Jeśli tak się stanie, to się stanie”.

„Ojciec Mela, czwórka rodzeństwa i jego partner są zachwyceni” – powiedziała Kay. „Ona jest bardzo skromną duszą — to część jej uroku”.

– Nie rozmawiałem o niej dziś rano, bo wiem, że będzie szalona, ​​ale usłyszymy od niej, kiedy to zrobimy.

Czytaj więcej:
* Aktorka Kiwi Melanie Lenski podbija serca „słodkim i uroczym” przemówieniem po wygranej Critics Choice
* Co teraz?! Yellowjackets rzucają wszystko na temat sezonu 2
* Melanie Linsky mówi, że wstydziła się swojego ciała w swojej kolekcji Yellowjackets, a jej koleżanki z gwiazd broniły jej
* Jak Yellowjackets zgromadziło najlepszą nową obsadę w telewizji

Melanie Linsky gra Shaunę Sadecki (z domu Shipman) w Yellowjackets.

dostarczony

Melanie Linsky gra Shaunę Sadecki (z domu Shipman) w Yellowjackets.

Wcześniej w środę Melanie Lenski ujawniła, że ​​zasnęła podczas ogłoszenia o nominacji i obudziła się, by dowiedzieć się, że jest główną aktorką w serialu dramatycznym.

Urodzona w New Plymouth aktorka mówi, że była tak zdenerwowana, że ​​„nie mogła wytrzymać”, aby znieść niespokojne oczekiwanie, więc zostawiła to swojemu mężowi Jasonowi Ritterowi i młodej córce, aby obejrzeć nominacje.

„Byłem zdenerwowany. Szczerze mówiąc, nie mogłem tego znieść. Więc Jason wstał z naszą córką i przespał to” – powiedział Lensky.

„Po prostu nie mogłem się obudzić. Zdecydowałem, że dobrze byłoby się obudzić, ponieważ dostawałem tak wiele [phone messages] Albo po prostu powoli wstawaj. Więc obudziłem się, bo dostawałem za dużo [phone messages]. To był dobry sposób na pobudkę”.

45-latka, która zdobyła już nagrodę krytyków za rolę niespełnionej gospodyni domowej Shauny, jest jedną z faworytek sezonu Emmy przed ceremonią wręczenia nagród 12 września.

czas na przedstawienie

Melanie Lenski i Sophie Nellis zastanawiają się, jak przywróciły do ​​życia swoje żółte kurtki.

Kay Lensky mówi, że rodzina jest dumna ze sposobu, w jaki Melanie rozwijała swoją karierę, która rozpoczęła się główną rolą w filmie Sir Petera Jacksona z 1994 roku, Celestial Creatures.

Kontynuowała przyjmowanie ról w niezależnych filmach, zanim przeszła na rolę Rose w sitcomie Dwóch i pół w 2003 roku.

„Pozostała wierna sobie, co moim zdaniem jest bardzo ważne” – powiedziała.

„Odszedłem z dwóch i pół mężczyzny i wszyscy mówili, że to głupia rzecz.

„Naprawdę poszła w rytm własnego bębna i wybrała tak wiele filmów i niezależnych wyborów, że prawdopodobnie wcale nie znalazła się w centrum uwagi, ale to, co uważała za ważne do zrobienia”.

Kariera Melanie Lensky rozpoczęła się w 1994 roku od głównej roli w filmie Sir Petera Jacksona Niebiańskie stworzenia.

dostarczony

Kariera Melanie Lensky rozpoczęła się w 1994 roku od głównej roli w filmie Sir Petera Jacksona Niebiańskie stworzenia.

Przełomowa rola Lynskey w Yellowjackets zyskała wiele pochwał od fanów i krytyków, a ona cieszy się zainteresowaniem w tym momencie swojej prawie 30-letniej kariery zarówno w filmie, jak i telewizji.

„Dziesięć lat temu zostałam nominowana do nagrody Gotham Award za wybitny wykonawca” – powiedziała Deadline.

„I nawet wtedy dziesięć lat temu ludzie mówili:„ To było od zawsze! ”. Myślę, że w tym momencie to bardzo zabawne, ale wygląda inaczej.

„Czułem się tak szczęśliwy, że jestem pracującym aktorem i mogę zarabiać na życie i wykonywać pracę, z której jestem naprawdę dumny. Uzyskanie takiego poziomu uznania jest dla mnie tak nowe. To takie piękne”.

READ  Sekrety inwestycyjne fortuny gwiazdy Harry'ego Pottera, Daniela Radcliffe'a

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top