Rozstanie Larsy Pippen i Michaela Jordana może być krótkotrwałe: Źródło

Rozstanie Larsy Pippen i Michaela Jordana może być krótkotrwałe: Źródło

Rozstanie pary zostało potwierdzone po tym, jak oboje odnowili swoje profile w mediach społecznościowych

Rozstanie Larsy Pippen i Michaela Jordana może być krótkotrwałe: Źródło

Rozstanie Marcusa Jordana i Larsy Pippen może nie potrwać długo.

Bliskie im źródło podało, że decyzja byłej pary o rozwodzie podjęta podczas weekendu Super Bowl była dla nich zaskoczeniem Magazyn Ludzie.

„Stało się to w piątek lub sobotę, ale najprawdopodobniej w sobotę” – podaje źródło. „Byli u znajomych w zeszły czwartek lub piątek i nikt nie widział żadnych problemów i byli szczęśliwi. Może wrócą do siebie”.

Znawca dodaje: „To kwestia relacji. Ale wydaje się, że pojawia się znikąd, więc kiedy uczucia się uspokoją, prawdopodobnie wszystko będzie dobrze”.

Drugie źródło poinformowało serwis, że Pippen (49 l.) i Jordan (33 l.) postanowili „poświęcić trochę czasu osobno, aby ponownie ocenić swój związek”.

„To nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek wkładem rodziny, a jedynie z jej osobistym rozwojem” – zauważa źródło.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak Jordan i Pippen usunęli wszystkie wzmianki o sobie nawzajem ze swoich kont na Instagramie i przestali się obserwować, portal potwierdził, że gwiazda Real Housewives of Miami i syn Michaela Jordana zerwali.

Gdy w poniedziałek rano rozeszły się pogłoski, Pippen zamieściła zawoalowany cytat w swojej historii na Instagramie: „Mężczyzna, którego wybierasz na partnera, wpływa na wszystko w twoim życiu. Twoje zdrowie psychiczne, spokój ducha, miłość wewnętrzna, szczęście, to, jak się czujesz pokonać tragedie, swoje sukcesy, sposób wychowania dzieci.” I wiele więcej.

„Wybieraj mądrze” – kończy cytat.

READ  Meghan Markle wykorzystała „okrutnego” Harry'ego do awansu społecznego w Hollywood

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *