Safaa Bake Zdjęcia | Safaa Bey: Okazje, kiedy zdjęcia żony Irfana Pathana wywołały poruszenie w mediach społecznościowych

Kiedy zdjęcia żony Irfana wywołały wrzawę w mediach społecznościowych | Dzięki uprzejmości: Irfan Pathan / Insta | & nbsp Źródło obrazu: & nbspInstagram

główne punkty

  • Irfan Pathan był często podsłuchiwany w mediach społecznościowych z powodu zdjęć swojej żony
  • Irfan, były indyjski krykiecista, poślubił modelkę Safa Beek z Dżuddy w 2016 roku
  • Wdzięczność jest często trollowana przez fakt, że twarzy Safy nie widać na żadnym ze zdjęć, które cricketer publikuje w mediach społecznościowych.

Media społecznościowe dają fanom możliwość nawiązania głębszych relacji z celebrytami, bezpośredniego kontaktu z nimi i codziennej interakcji z nimi. Ale niektóre platformy nadużyć, takie jak Twitter, Facebook i Instagram, by szerzyć nienawiść. Były indyjski krykiecista Irfan Pathan miał sporo podobnych spotkań z trollami w mediach społecznościowych, szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia jego żony.

Czy to wtedy, gdy żona Irfana, Safa Bey, nakładała Mehendi na dłonie, czy czasami, gdy jej twarz nie była widoczna na zdjęciach udostępnionych przez Irfan. W niektórych przypadkach Irfan był przejmowany za „ pozornie nieislamskie obrazy. Oto niektóre sytuacje, w których zdjęcia udostępnione przez Irfana wywołały poruszenie w mediach społecznościowych:

W 2017 roku Irfan udostępniła zdjęcie Safy nakładającej lakier do paznokci na dłonie. Fakt, że żona Irfana nosiła lakier do paznokci, wielu uważało ten akt za „nieislamski”.

W 2018 roku Irfan Pathan i jego żona zostali zaproszeni na ślub aktorów księcia Naruli i Yovicy. Fakt, że Safaa Bey miała na sobie hidżab przy tej okazji, dał trollom możliwość zaatakowania jej.

W tym samym roku Trolle celowały w wdzięczność pary, widząc, jak Safa nakłada na dłonie zarówno mehndi, jak i lakier do paznokci.

Nie inaczej było w 2019 roku. Irfan opisywał to na wakacjach. Kiedy Irfan udostępnił żonie zdjęcie z pokrytych śniegiem gór, został ponownie skrytykowany za to, że twarz jego żony była zakryta.

READ  To nie jest odpowiedź, upiera się Kerefe, podczas gdy Wallabies szukają nowego zewnętrznego centrum

Kiedy Irfan opublikował zdjęcie pary świętującej czwarte urodziny w 2020 roku, twarz Safy została ukryta na zdjęciu. Widząc celowo ukrytą tożsamość żony Irfana, fani ponownie przesłuchują krykiecistę.

Ostatnią okazją był rok 2021, kiedy Irfan został ponownie zapytany o to, że twarz jego żony była zamazana na jednym ze zdjęć. Były zawodnik w Indiach również odpowiedział trollom, mówiąc: „Jestem jej towarzyszem, a nie panem”.

4 lutego 2016 roku Irfan Pathan zawiązał węzeł z modelką Safa Bey w Jeddah. Para wydała wielkie przyjęcie 8 marca 2016 roku w Gudżaracie.

Od czasu ślubu Irfan był wielokrotnie atakowany przez trolle w mediach społecznościowych. Emerytowany krykiecista mówił o potrzebie powstrzymania ciągłego szerzenia się nienawiści i trollingu w mediach społecznościowych.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *