Safaa Bake Zdjęcia | Safaa Bey: Okazje, kiedy zdjęcia żony Irfana Pathana wywołały poruszenie w mediach społecznościowych

Kiedy zdjęcia żony Irfana wywołały wrzawę w mediach społecznościowych | Dzięki uprzejmości: Irfan Pathan / Insta | & nbsp Źródło obrazu: & nbspInstagram

główne punkty

  • Irfan Pathan był często podsłuchiwany w mediach społecznościowych z powodu zdjęć swojej żony
  • Irfan, były indyjski krykiecista, poślubił modelkę Safa Beek z Dżuddy w 2016 roku
  • Wdzięczność jest często trollowana przez fakt, że twarzy Safy nie widać na żadnym ze zdjęć, które cricketer publikuje w mediach społecznościowych.

Media społecznościowe dają fanom możliwość nawiązania głębszych relacji z celebrytami, bezpośredniego kontaktu z nimi i codziennej interakcji z nimi. Ale niektóre platformy nadużyć, takie jak Twitter, Facebook i Instagram, by szerzyć nienawiść. Były indyjski krykiecista Irfan Pathan miał sporo podobnych spotkań z trollami w mediach społecznościowych, szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia jego żony.

Czy to wtedy, gdy żona Irfana, Safa Bey, nakładała Mehendi na dłonie, czy czasami, gdy jej twarz nie była widoczna na zdjęciach udostępnionych przez Irfan. W niektórych przypadkach Irfan był przejmowany za „ pozornie nieislamskie obrazy. Oto niektóre sytuacje, w których zdjęcia udostępnione przez Irfana wywołały poruszenie w mediach społecznościowych:

W 2017 roku Irfan udostępniła zdjęcie Safy nakładającej lakier do paznokci na dłonie. Fakt, że żona Irfana nosiła lakier do paznokci, wielu uważało ten akt za „nieislamski”.

W 2018 roku Irfan Pathan i jego żona zostali zaproszeni na ślub aktorów księcia Naruli i Yovicy. Fakt, że Safaa Bey miała na sobie hidżab przy tej okazji, dał trollom możliwość zaatakowania jej.

W tym samym roku Trolle celowały w wdzięczność pary, widząc, jak Safa nakłada na dłonie zarówno mehndi, jak i lakier do paznokci.

Nie inaczej było w 2019 roku. Irfan opisywał to na wakacjach. Kiedy Irfan udostępnił żonie zdjęcie z pokrytych śniegiem gór, został ponownie skrytykowany za to, że twarz jego żony była zakryta.

READ  Zarzuty napadu zakłócają kampanię Wimbledonu Kyrgios

Kiedy Irfan opublikował zdjęcie pary świętującej czwarte urodziny w 2020 roku, twarz Safy została ukryta na zdjęciu. Widząc celowo ukrytą tożsamość żony Irfana, fani ponownie przesłuchują krykiecistę.

Ostatnią okazją był rok 2021, kiedy Irfan został ponownie zapytany o to, że twarz jego żony była zamazana na jednym ze zdjęć. Były zawodnik w Indiach również odpowiedział trollom, mówiąc: „Jestem jej towarzyszem, a nie panem”.

4 lutego 2016 roku Irfan Pathan zawiązał węzeł z modelką Safa Bey w Jeddah. Para wydała wielkie przyjęcie 8 marca 2016 roku w Gudżaracie.

Od czasu ślubu Irfan był wielokrotnie atakowany przez trolle w mediach społecznościowych. Emerytowany krykiecista mówił o potrzebie powstrzymania ciągłego szerzenia się nienawiści i trollingu w mediach społecznościowych.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *