Sally Hansen maluje swój pierwszy lakier do paznokci, Sports Deal

Sally Hansen maluje swój pierwszy lakier do paznokci, Sports Deal

Sally Hansen robi furorę w sporcie uniwersyteckim, podpisując pierwsze partnerstwo estetyczne prowadzone przez sportowców płci męskiej. Marka nawiązała współpracę z koszykarzem Duke University Jareda McCaina, który głośno w mediach społecznościowych opowiada o swojej miłości do malowania paznokci. Strona McCaina na TikToku ukazuje jego kochającą zabawę osobowość poprzez kilka klipów wideo, które pokazują widzom przebłysk jego idealnie pomalowanych paznokci.

Aby ogłosić partnerstwo, gracz zamieścił na TikToku film, który do tej pory uzyskał 3,9 miliona wyświetleń, na którym maluje paznokcie z jednej strony na kolor „Duke Blue”, a z drugiej na biało. Wyjaśnia, że ​​lubi malować paznokcie w ramach pielęgnacji własnej i nazywa Insta-Dri Sally Hansen swoim ulubionym lakierem ze względu na szybki czas schnięcia.

McCain twierdzi, że jako dawny obgryzacz paznokci zaczął malować paznokcie, aby nadać priorytet ich zdrowiu. Pamięta, jak po raz pierwszy poszedł do salonu stylizacji paznokci, zdecydował się na manicure pod wpływem chwili i bardzo mu się spodobał.

W dalszej części filmu McCain wspomina fakt, że niektórzy mogą nie zgodzić się z faktem, że lubi malować paznokcie, ale mimo to jest zdeterminowany pozostać wierny sobie. Uważa również, że jego wypolerowane paznokcie to rodzaj talizmanu przynoszącego szczęście i wyjaśnia, że ​​po swojej pierwszej udanej walce z kolorowymi paznokciami nadal kontynuuje tradycję.

@jaredmccain24 Pytałeś. @Sally Hansen to KÓZ 🐐! Nie ma lepszego lakieru do paznokci w grze 💅💅 #Sally Hansen Partnerka ♬ oryginalny dźwięk – jaredmkin24

Lakier do paznokci Sally Hansen Insta-Dri można kupić na stronie internetowej Strona internetowa marki.

Więcej nowości kosmetycznych znajdziesz w naszej relacji o powrocie wąskich brwi w latach 90.

READ  Wellington Phoenix przyznał dwa rzuty karne w przegranym 5:0 meczu z marynarzami z Central Coast Mariners

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *