Salma Hayek, 55 lat, pokazuje swoje niesamowite kształty w głębokim stroju kąpielowym

Salma Hayek zamieściła na swoim koncie na Instagramie wspaniałe zdjęcie kostiumu kąpielowego na Sylwestra. Zdjęcia / Instagram

Pokazując nam, po raz kolejny, że wiek nie ma nic wspólnego z wyglądem ani poczuciem sexy, Salma Hayek udostępniła w tym tygodniu niesamowite zdjęcie swojego kostiumu kąpielowego na Instagramie.

55-letnia gwiazda House of Gucci podzieliła się oszałamiającym zdjęciem kostiumu kąpielowego z podpisem: „Niech ten nowy rok przyniesie ci świadomość twojej siły. Szczęśliwy, zdrowy 2022”.

Na zdjęciu Hayek była zrelaksowana i szczęśliwa w płynącym czarnym kostiumie kąpielowym, który idealnie pasował do jej zakrzywionego ciała. Wydawało się, że jest na wakacjach w ciepłym i tropikalnym miejscu, ale nie ujawniła swojego położenia.

To nie pierwszy raz, kiedy Hayek zastanawia się, czy znalazła Źródło Młodości.

Gwiazda From Dusk Till Dawn opublikowała równie piękne zdjęcie na Instagramie w swoje 55. urodziny, we wrześniu ubiegłego roku.

Wpisowi, który przedstawiał Hayeka stojącego w swoim niebieskim jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, klęczącego głęboko w krystalicznie czystych wodach czegoś, co wyglądało na tropikalną wyspę, towarzyszył podpis: „Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin. Czekamy na nowe przygody #Wdzięczny. „

Aktorka, która jest żoną francuskiego miliardera Francois-Henri Pinault, z którym dzieli 14-letnią córkę Valentinę, również niedawno skomentowała publiczne badanie rozmiaru jej biustu.

W rozmowie z Jadą Pinkett Smith w zeszłorocznym podcaście Red Table Talk, Hayek ujawnił: „Biust bardzo rośnie. U niektórych kobiet stają się one mniejsze. kiedy masz dzieci i karmisz piersią, Twoje piersi stają się większe. I nie cofają się, a w niektórych przypadkach, gdy jesteś w okresie menopauzy, odrastają. A ja jestem tylko jedną z tych kobiet, u których to się zdarzało na każdym kroku!”

Zdecydowanie odrzuciła twierdzenia, że ​​w pewnym momencie przeszła powiększanie piersi, a Hayek przyznał, że jej piersi się zmieniły, ale to wszystko za sprawą hormonów i innych naturalnych czynników.

READ  W Jurassic Park występują Sam Neill i Laura Dern, oszołomione 20-letnią różnicą wieku

„Wiele osób mówiło, że miałam powiększenie piersi; nie obwiniam ich! Moje piersi były mniejsze! Podobnie jak reszta mojego ciała. Ale one rosły. Wiele, wiele rozmiarów”.

Gwiazda Hitman’s Wife’s Bodyguard podzieliła się również tym, że ma dość tego, jak starsze kobiety są traktowane tak, jakby miały „datę wygaśnięcia”.

Pinkett powiedział Smithowi: „Nie ma dat ważności dla kobiet. To musi minąć. Ponieważ możesz kopać ** w każdym wieku. Możesz zachować siebie w każdym wieku, możesz marzyć w każdym wieku, możesz być romantyczny w każdym wiek Mamy prawo do bycia kochanym za to kim jesteśmy, gdzie jesteśmy.

„Nie jesteśmy tu tylko po to, by mieć dzieci, nie jesteśmy tu tylko po to, by stworzyć człowieka. Nie jesteśmy tu tylko po to, by służyć wszystkim i wszystkim wokół nas, a potem, kiedy dzieci odejdą… To jak data wygaśnięcia dla ciebie jako kobiety. To wielowiekowe nieporozumienie”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top