Sam Cane pozostaje liderem w mistrzostwach rugby

Sam Cane zachował kapitana All Blacks w ramach piątkowego ogłoszenia zespołu na tegoroczny turniej rugby – pierwsze publiczne komentarze trenera Iana Fostera od czasu odwołanej konferencji prasowej w ostatnią niedzielę po przegranej drużynie z Irlandią.

Foster powołał 36-osobową drużynę na tegoroczny turniej w Oakland w piątek po południu po prawie tygodniu spekulacji na temat bezpieczeństwa pracy i asystentów.

Jednym z największych punktów dyskusji w tym tygodniu było utrzymanie Cane’a na pozycji lidera po tym, jak został odsunięty w ostatnim kwartale zeszłotygodniowego testu wyboru serii, a gra wciąż była w powietrzu.

Foster wspiera zespół, aby zmienić sytuację.

„Nauczyliśmy się lekcji z [Ireland] serii i nie możemy się doczekać kolejnej fazy naszego sezonu testowego” – powiedział Foster.

„Turniej rugby i Puchar Bledisloe pozostają naszym najwyższym priorytetem. To prawdziwa okazja, aby pokazać, co robimy jako zespół”.

Foster wprowadził do składu Ethana de Groota z Southland po zestrzeleniu odchodzącego z Blues wioślarza Karla Twinkwave’a, podczas gdy Shannon Frizzell zastąpił innego Gusa Swakulę z Pety Highlander w straconych napastnikach.

Patrick Tuipoloto, który dołączył do All Blacks z błogosławieństwem NZR jako przykrywka dla Covida podczas wybuchu juniorskiej drużyny, pomimo niedawnego grania w Japonii, również został nazwany Joshem Lordem.

Cała sekcja obrońców pozostaje dokładnie taka sama, jak ta, która została wymieniona przeciwko Irlandii.

Foster wyznaczył również trzech zastępczych graczy na ich podróż do RPA z Joshem Dixonem, Brydonem Ennorem i Tyrellem Lomaxem, wszyscy wymienieni jako przykrywka dla Angusa Ta’avao [suspension]Brody Ritalik [broken cheekbone] i Jacka Goodhue [ACL] Niedostępne dla rund otwarcia turnieju.

Mark Robinson, dyrektor generalny NZR, powiedział, że dyskusja na temat ostatnich wyników zespołu jest traktowana bardzo poważnie.

„W tym tygodniu odbyło się kilka obszernych rozmów, jak zawsze na temat naszych środowisk występów, i te rozmowy będą kontynuowane” – powiedział.

READ  Zachęcający poziom wpisów dla AC37 przekracza oczekiwania

Drużyna All Blacks Rugby League 2022

rekwizyty: George Bauer, Ethan de Groot, Nybo Lullala, Aidan Ross, Offa Tongavasi, Angus Tawafau

prostytutki: Cody Taylor, Dean Coles i Samisoni Taukiahu

zamknięcie: Sam Whitelock, Brody Retalk, Scott Barrett, Patrick Tuipuloto, Topo Faye

Luźni napastnicy: RD Savia, Sam Kahn [c]Akira Ewan, Shannon Frizzell, Hoskins Sototo, Dalton Babali

połowa pleców: Aaron Smith, Volo Vakatava, Finley Christie

Pierwsze piątki: Bowden Barrett, Richie Muonga, Stephen Perovita

Pomocnicy: Jack Goodhue, Riku Ewan, Królowa Tobaya, Roger Toivasa-Chic, David Haveli

Wygląd zewnętrzny: Sevo Reese, Jordi Barrett, Will Jordan, Caleb Clarke, Lester Finganoko

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top