Sarah Ferguson składa hołd zamordowanej byłej osobistej asystentce

Sarah Ferguson składa hołd zamordowanej byłej osobistej asystentce

Sarah Ferguson złożyła hołd swojej byłej osobistej asystentce po szokującym morderstwie.

Księżna Yorku stwierdziła, że ​​jest „zszokowana i zasmucona” wiadomością o śmierci 46-letniej Janeane Chapman, której ciało znaleziono na początku tygodnia w jej domu w Dallas w Teksasie.

Jak podaje NBC 5 Dallas-Fort Worth, policja aresztowała 48-letniego mężczyznę Jamesa Patricka w Austin w Teksasie pod zarzutem jej morderstwa.

Sarah (63 l.) napisała na Instagramie: „Jestem zszokowana i zasmucona, gdy dowiaduję się, że Jeanane Chapman, która przez wiele lat pracowała ze mną jako moja osobista asystentka, została zamordowana w Dallas w wieku zaledwie 46 lat. Podejrzany przebywa w areszcie”.

„Jane była lojalna, pracowita, piękna i zabawna, pęka mi serce z powodu jej rodziny i przyjaciół. Słyszałam od niej dopiero kilka miesięcy temu i wydawała się bardzo szczęśliwa. Jej rodzina zbiera pieniądze na transport jej ciała do Nowego Jorku Miasta i pokryje koszty prawne i koszty pogrzebu.

„Przekażę darowiznę i będę wspierać rodzinę w każdy możliwy sposób – pomóż, jeśli możesz, klikając link w mojej biografii”.

Jeanan pracował dla Sarah od 2001 do 2005 roku, pomagając jej planować podróże, dziennikarstwo i wycieczki, a także prowadząc badania i prowadząc jej dziennik.

„Była siłą, z którą trzeba się liczyć, wzorem do naśladowania” – powiedziała reporterom Nicole Marshall, siostra Jeanian, po znalezieniu jej ciała.

„Była niesamowitą osobą i nadal ją podziwiam. Zawsze postrzegam ją jako coś, co chciałem osiągnąć w mojej karierze korporacyjnej”.

„Była po prostu błyskotliwą intelektualistką. Była miłą, współczującą osobą. Miała serce pełne papki”.

Jej siostra, Crystal Marshall, dodała: „Jej pierwszą pracą po studiach była praca dla Sarah Ferguson, księżnej Yorku.

„Pracowałem więc z rodziną królewską jako osobisty asystent, a stamtąd pracowałem w Def Jam, więc współpracowałem z rodziną Simmonsów”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *