Scarlett Johansson nosi kostium „Czarnej Wdowy” z Disneyem

Zdjęcie: kompleks

Getty / Alberto E. Rodriguez

Zdjęcie: kompleks

Prawna bitwa między Scarlett Johansson I Disney wreszcie osiągnął koniec.

według Hollywoodzki reporterNominowana do Oscara gigantyczna aktorka osiągnęła w czwartek (czasu lokalnego) ugodę w swoim rodzinnym kraju trwająca miesiące spór po wydaniu Czarna Wdowa. Warunki umowy nie zostały ujawnione, ale obie strony wskazały, że są zadowolone z wyniku i nie mogą się doczekać dalszej współpracy.

„Cieszę się, że mogę rozwiązać nasze różnice z Disneyem” – powiedział Johansson w oświadczeniu. „Jestem niezwykle dumny z pracy, którą wykonaliśmy razem przez lata i bardzo cieszy mnie moja twórcza relacja z zespołem. Nie mogę się doczekać dalszej współpracy w nadchodzących latach.”

Prezes Disney Studios, Alan Bergman, powtórzył ten sentyment: „Cieszę się, że mogliśmy dojść do wzajemnego porozumienia ze Scarlett Johansson w sprawie Czarnej Wdowy. Doceniamy jej wkład w Marvel Cinematic Universe i cieszymy się na współpracę przy wielu nadchodzące projekty, w tym Disney wieża terroru. „

Czytaj więcej:
* Elizabeth Olsen rozważa pozew Disneya wniesiony przez Scarlett Johansson
* Prawnik Scarlett Johansson uderza Disneya po tym, jak firma próbowała skierować pozew do prywatnego arbitrażu
* Dyrektor generalny Disneya broni rekompensaty talentów w procesie sądowym przeciwko Scarlett Johansson

Johansson pozwała Disneya w lipcu, twierdząc, że jej umowa została naruszona, gdy studio zostało jednocześnie uruchomione. Czarna Wdowa W kinach i na Disney+.

36-letnia aktorka powiedziała, że ​​nie aprobuje wersji hybrydowej, która stała się tak popularna podczas blokady Covid-19.

Johansson twierdził, że w ramach tego straciłaby dziesiątki milionów dolarów Czarna Wdowa Wynagrodzenie zależało od wyników kasowych. według THR, Ten Studio Marvela Film zarobił na całym świecie 378,8 miliona dolarów.

Johansson wstąpiła do MCU w 2012 roku, kiedy grała Natashę Romanoff Iron Man 2.

READ  Słynny były Kiwi odrzuca australijską gwiazdę licencjata

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top