Scott Sattler, gwiazda jest jednym z ich najgorszych graczy

To jest pytanie, na które wszyscy fani Titans chcą odpowiedzieć – jak mogą bardziej zaangażować Davida Vivitę, aby zdobywał więcej prób, jak robił przeciwko Parramatcie.

Ogromny drugi wioślarz stał się jednym z najlepiej opłacanych graczy w NFL, kiedy nagle przeszedł z Broncos na Titans – co doprowadziło do mieszanych wyników dla Gold Coast FC.

Forma Vivity była jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów w tym sezonie. Niektórzy krytykują zespół za to, że nie dał mu wystarczająco Stenden, podczas gdy inni sugerują, że 22-latek nie zrobił wystarczająco dużo, aby wywrzeć wpływ na mecze.

Streamuj każdy mecz każdej rundy 2022 NRL Telstra Premierhip na żywo i przerw na reklamy za darmo w grze na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

W poniedziałek gwiazda Premier League Scott Sattler stwierdził, że Vivita nagle stała się „jednym z ich najgorszych graczy” po ciężkiej przegranej z Parramatta.

Węgorze wcześnie objęli prowadzenie, ale odnieśli zwycięstwo 26:20, gdy Tytani powrócili, strzelając wszystkie pięć prób w drugiej połowie.

David Vivita. Zdjęcie: Mark Metcalfe/Getty Images.Źródło: Getty Images

Vivita była spokojna, dopóki w 66. minucie nie zdobył wspaniałej próby z 40 metrów.

Zawodnik o wartości 1,2 miliona dolarów w sezonie zakończył sezon ze 112 metrami przewagi 12 koncertów.

Sattler powiedział na SEN poklepuj i leczyć Śniadanie pokazuje, że Tytani powinni rozważyć zatrudnienie Vivity.

„David Vivita, chociaż strzelił świetną próbę w sobotni wieczór, myślę, że w tej chwili jest jednym z ich najgorszych graczy, jeśli mam być całkowicie szczery” – powiedział.

– Muszą dowiedzieć się o tym więcej, jeśli nie, rozważę umieszczenie go na ławce.

Fifita po raz kolejny stała się tematem rozmów, kiedy The Daily Telegraph Phil Rothfield podkreślił to w poniedziałek wieczorem w numerze „NRL 360”.

„Zdobył najbardziej prowokacyjną falę sztormową roku… w moim życiu, nie wiem, dlaczego nie zdobył już gola” – powiedział Rothfield.

Egan: Montoya oznacza brak nienawiści | 00:29

Chociaż Paul Kent sprzeciwił się tej linii kontrowersji, wydaje się, że zgadza się z tymi, którzy twierdzą, że Giganci muszą lepiej radzić sobie z używaniem Fifity.

„Co to znaczy, że już tego nie robił… Jestem pewien, że stara się to robić tak często, jak tylko może” – powiedział Kent.

– Nie angażuje się w futbol tak bardzo, jak powinien – odparł Rothfield.

„Wiem, że strzelił tę próbę, ale było kilka razy, w których nie sądzę, żeby postawił się w tych ostatnich 10 rozpaczliwych minutach”.

Komentator Fox League Andrew Foss również wskazał palcem na Vivitę za to, że nie poprowadziła zespołu przeciwko węgorzom.

– Liczby są nieco rozczarowujące dla wszystkich potężnych napastników – powiedział Voss.

„Zakładamy mikroskop na Davida Vivitę, powiedz mi, kto jest teraz lepszy w grupie Tytanów, wszyscy chowają się za nami, kładąc mikroskop na Davida Vivitę”.

READ  Jak polska piłka nożna reaguje na kryzys uchodźczy - Athletic

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top