Sean Marks zawiesza Kyrie Irvinga w grze dla Nets, dopóki nie zostanie zaszczepiony przeciwko Covid

Keri Irving, strażnik Brooklyn Nets, odmówił publicznego poinformowania, czy został zaszczepiony.

Elise Amendola/AFP

Keri Irving, strażnik Brooklyn Nets, odmówił publicznego ujawnienia, czy został zaszczepiony.

The Brooklyn Nets nie zagrają z Kyrie Irvingiem, dopóki nie zostanie zaszczepiony.

Dyrektor generalny Nowej Zelandii Sean Marks ogłosił, że Irving nie będzie z nimi grał ani trenował, dopóki nie będzie pełnoprawnym uczestnikiem, co zakończyło pomysł, że będzie grał tylko w grach szosowych.

Irving nie powiedział, że nie był zaszczepiony i poprosił o prywatność, gdy przemawiał przez Zoom podczas dnia dla mediów 27 września. Ale rzadko był w zespole w Nowym Jorku, gdzie mandat wymaga od profesjonalnych sportowców gry dla miejskiej drużyny, która musi być zaszczepiona przeciwko Covid-19, aby grać lub trenować publicznie.

„Kerry dał jasno do zrozumienia, że ​​ma wybór w tej sprawie i ostatecznie to od niego zależy” – powiedział wcześniej Tal Black Marks.

Czytaj więcej:
* Stephen Adams ujawnia, że ​​trzymał się z dala od Nowej Zelandii z powodu protokołów MIQ
* National Basketball Association odrzuciła wniosek o zwolnienie ze szczepień od Golden State Warriors Andrew Wiggins
* LeBron James mówi, że nie może się doczekać nowego kolegi z drużyny – syna Bronnie

„Szanujemy fakt, że ma wybór, może sam podjąć decyzję, a to, co jest teraz najlepsze dla organizacji, to droga, którą podążamy”.

Dyrektor generalny Brooklyn Nets, Sean Marks, powiedział, że on i właściciel Nets podjęli decyzję o powstrzymaniu Kyrie Irving przed zmarszczkami.

Obrazy Getty

Dyrektor generalny Brooklyn Nets, Sean Marks, powiedział, że on i właściciel Nets podjęli decyzję o powstrzymaniu Kyrie Irving przed zmarszczkami.

Drużyny nie mogą ujawniać szczegółów dotyczących zdrowia graczy. Zapytany we wtorek, czy Irving był zaszczepiony, Marks powiedział: „Gdyby był zaszczepiony, nie mielibyśmy takiej dyskusji. Myślę, że to prawdopodobnie zbyt oczywiste”.

Marks powiedział, że on i właściciel Joe Tsai podjęli decyzję razem, dodając, że była ona wynikiem rozmów z Irvingiem i jego partnerami.

Irving nie kwalifikował się nawet do trenowania z Nets w Nowym Jorku do piątku, kiedy miasto powiadomiło zespół, że jego obiekt szkoleniowy został uznany za prywatny.

Irving następnie dołączył do drużyny podczas treningu na świeżym powietrzu w sobotę i pracował z drużyną w niedzielę, ale nie grał w poniedziałek na Brooklyn Show Game w Filadelfii.

Trener Steve Nash powiedział, że Nets wiedzieli, że w niektórych meczach stracą Irvinga. Na razie przynajmniej wszystkie.

Z Kevinem Durantem, Jamesem Hardenem i Irvingiem Nets byli uważani za faworytów do zdobycia tytułu NBA. Zostali wyeliminowani przez Milwaukee Bucks w drugiej rundzie play-offów zeszłego sezonu po tym, jak Irving skręcił kostkę i opuścił ostatnie trzy mecze.

Gracze NBA nie muszą być zaszczepieni, ale napotykają więcej testów i ograniczeń dotyczących ich zdolności do przebywania z kolegami z drużyny. Liga stwierdziła, że ​​gracze nie otrzymają zapłaty za mecze, które przegapili, ponieważ nie są uprawnieni do gry.

Marks powiedział, że Irving nadal będzie mu płacić za gry drogowe.

Jego koledzy z drużyny powiedzieli, że popierają decyzję Irvinga, ale Marks wydaje się wskazywać na zaniepokojenie reakcją fanów. Nowy Jork został mocno dotknięty wirusem na początku marca 2020 r., a Nets Square stał się miejscem szczepień tej wiosny.

„Istnieją niezliczeni pracownicy, którzy stracili pracę z tego powodu, są też ludzie, którzy stracili bliskich i tak dalej, i jak wspomniałem wcześniej, jest to niebezpieczne” – powiedział Marks.

„I gramy w koszykówkę. I choć to poważna sprawa i traktujemy naszą pracę bardzo poważnie, to są to zadania, nad którymi w tej chwili nie mamy żadnej kontroli.

„Wszystko, co możemy zrobić, to trzymać się tego i myśleć, że nauka i ludzie, którzy rządzą – niezależnie od tego, czy jest to nasze miasto, czy to nasze miasto, czy to nasze państwo, czy kraj – tworzą właściwe zaproszenia dla nas wszystkich wrócić i przenieść się do zdrowszego i bezpieczniejszego środowiska.”

READ  Dynasty Fantasy Football Tiers 2021 Aktualizacja post-draftu: Przestrzeń dla rozwoju Jaylen Waddle i DeVonta Smith

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top