Seria konkursowa MLS Reality w akcjach, Mark Burnett, MGM Television

Liga piłkarska (MLS) jest jedną z najszybciej rozwijających się lig sportowych w Stanach Zjednoczonych, a teraz trafia do programu reality TV, ostateczna data Raporty.

Mark Burnett i MGM Television współpracowali ze Związkiem Piłki Nożnej i ich najnowszym zespołem ds. ekspansji Charlotte seria quizów o rzeczywistości Witaj w drużynie.

Więcej od Sportico.com

Projekt, który jest obecnie w fazie rozwoju, będzie podkreślał podróż grupy graczy z całego świata, którzy rywalizują o niepowtarzalną szansę dołączenia do zespołu z siedzibą w Charlotte w Karolinie Północnej, jeszcze przed jego uruchomieniem. po raz pierwszy w 2022 roku.

Charlotte FC jest własnością Davida Teppera i jest częścią Tepper Sports & Entertainment, która obejmuje również stadion Bank of America i Carolina Panthers.

W skład drużyny wejdą między innymi mistrz angielskiej Premier League i były zawodnik Leicester City Christian Fox, hiszpański pomocnik Sergio Ruiz, polski obrońca Jan Sobosinski, obrońca Urugwaju Guzman Korujo oraz amerykański duet Adam Armor i Brandt Brunico. Zarządzać nim będzie były dyrektor Internacional Miguel Angel Ramirez.

Seria zapewni całodobowy dostęp, w którym gracze będą mieszkać i trenować razem, testując, aby udowodnić, że mają to, czego potrzeba, aby stać się częścią inauguracyjnego składu klubu. Skład zawodników zostanie ujawniony i wybrany przez The Charlotte Club, kierowany przez dyrektora sportowego klubu, Zorana Krenta. Krenta będzie również przewodniczyć panelowi sędziowskiemu wraz z prezydentem Charlotte, Nickiem Kellym, a także ligowemu panelowi legend futbolu i celebrytów, którzy będą oceniać piłkarzy podczas całej serii. W zależności od wyników, gracze zostaną zdyskwalifikowani na koniec odcinków, zanim grupa finalistów dotrze do finału sezonu, a jeden gracz otrzyma miejsce do gry w drużynie Charlotte.

Burnett i Barry Poznick z MGM będą producentami wykonawczymi serialu, który wejdzie na rynek jako sukces Apple. Ted Lasso To stawia piłkę nożną w szerszym kontekście.

READ  Polscy badacze Holokaustu wygrywają proces o zniesławienie w apelacji | Wiadomości, sport, praca

Jest to najnowsza niepisana seria opracowana przez producenta, który za nią stoi Ocalały, Głos I Zbiornik rekinów. Burnett i jego zespół również pracują nad ponownym uruchomieniem Amerykańscy zapaśnicy.

Dzięki niezrównanemu dostępowi do najlepszych sportowców starających się o miejsce w drużynie sportowej najwyższej ligi, Witamy w zespole (bez obecności) „To będzie najlepsza seria zawodów sportowych” – powiedział Burnett.

Boznik, prezes Unregistered Television i Orion Television w MGM, dodał: „Wprowadzenie konkurentów w krok to coś, co zrobiliśmy dla ocalałych, piosenkarzy i przedsiębiorców. Obecnie współpracujemy z Major League Soccer i Charlotte FC, aby pokazać profesjonalnych piłkarzy, którzy przestaną nic, aby udowodnić, że mają to, czego potrzeba, aby być ostatnim stojącym sportowcem.

Seth Bacon, starszy wiceprezes ds. mediów w MLS dodał: „Major League Soccer jest podekscytowany tym innowacyjnym projektem, który ma na celu przybliżenie naszego najnowszego klubu fanom MLS, a czyniąc to z MGM, jedną z największych nazwisk w reality TV, tylko zwiększa Wierzymy, że ten program pokaże, że MLS jest dla nowych fanów i pozwoli naszym obecnym fanom z bliska przyjrzeć się naszej lidze i naszym graczom.

Właściciel zespołu Tipper powiedział: „W Charlotte FC bardzo inwestujemy w zapewnienie piłkarzom z całego świata możliwości bycia częścią fantastycznej organizacji, w której mogą się rozwijać i rozwijać jako profesjonaliści. Współpraca z MGM Television i Major League Soccer, aby być Pojawia się pierwszy klub MLS W tej nowej i przełomowej serii przybliżamy amerykańskim fanom piłki nożnej „piękną grę”, w którą gramy w Karolinie, dzięki różnym i ekskluzywnym treściom dostarczanym w sposób jak nigdy dotąd”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top