Sheehan, Shelby County Defense prowadziło 1-0 – Shelby County Reporter

Sheehan, obrona prowadzi w Shelby County 1-0 start

Opublikowano o 1:47 w sobotę 20 sierpnia 2022 r.

Autor: ALEC EtherEDGE | redaktor naczelny

Kolumbia – W meczu otwarcia Shelby County Wildcats w piątek, 19 sierpnia, nie było zbyt wiele ofensywnych produkcji, ale nie trzeba było przyznać, że obrońcy mają zapewniony fizyczny ton.

Wildcats objęło wczesne prowadzenie w meczu i zakończyło się siedmiopunktową wygraną 14-7 z West Blocton, otwierając sezon z wynikiem na początku czwartej kwarty, który był zbyt trudny dla Tygrysów.

Carter Sheehan był głównym powodem sukcesu Shelby County w rozpoczęciu sezonu. Starszy zawodnik Wildcats zdobył oba przyłożenia w zwycięstwie i pomógł poprowadzić zrównoważony atak, który obejmował 93 jardy podań i 40 jardów rozpędu.

Jednak to defensywa, po imponującym roku przed sezonem, stworzyła nastrój na wieczór dzięki wysiłkowi fizycznemu.

Po tej stronie piłki Wildcats mieli osiem wślizgów Bradleya Hortona na prowadzenie, a Dominic Woods dodał pięć.

Te dwie osoby były liderami w zespołowym wysiłku, który utrzymywał Tygrysy poza planszą do ostatnich dwóch minut meczu.

Shelby County udało się wykonać pierwszy rzut w ciągu pierwszych siedmiu minut gry, kiedy Sheehan przeniósł piłkę przez linię bramkową, uzyskując wynik na otwarcie sezonu i przewagę 7-0.

Podobnie jak w wielu innych meczach na początku sezonu, trwało to również w czwartym kwartale.

Kiedy obaj ofensywy próbowały przejąć kontrolę nad swoimi stopami, obie defensywy zadały sobie silny cios podczas trzeciej kwarty.

Wciąż mając 7-0 na rozpoczęcie ostatniej kwarty, Wildcats byli w stanie odbić swój pierwszy udany przejazd od pierwszej kwarty, po kolejnym przyłożeniu Sheehana z 9:12 do gry.

Sposób, w jaki grała obrona, wystarczył, by udaremnić późną próbę powrotu z West Blocton, który zaliczył swój pierwszy wynik w meczu z wynikiem 2:42 do gry.

READ  Scott Dixon i Scott McLaughlin gorąco i zimno podczas treningu Indy 500

Jednak był to jedyny raz, kiedy Tygrysy znalazły strefę końcową podczas meczu, ponieważ Shelby County wygrało siedem punktów.

Dzikie koty wyruszą teraz w drogę w poszukiwaniu odkupienia w bitwie z Montevallo w piątek 26 sierpnia.