Shy Taylor Swift składa hołd swojemu chłopakowi Travisowi Kelce: „Bransoletki”

Shy Taylor Swift składa hołd swojemu chłopakowi Travisowi Kelce: „Bransoletki”

Swift wystąpiła łącznie w 12 meczach, aby kibicować swojemu chłopakowi, gdy ten grał na boisku

„You're Alone, Baby” to piosenka, która oddaje chwile tworzenia bransoletek przyjaźni i chwytania chwili

Taylor Swift złożyła serdeczny hołd swojemu chłopakowi Travisowi Kelce podczas sobotniego występu w Tokyo Dome.

Kiedy Taylor oczarowała wyprzedaną publiczność na stadionie, nie mogła przestać myśleć o swoim chłopaku Travisie.

Zaledwie kilka godzin przed odlotem prawie 13-godzinnego lotu z Japonii do Las Vegas, aby wspierać supergwiazdę Kansas City Chiefs, 34-letnia gwiazda popu zdecydowała się zaśpiewać publiczności piosenkę, która podczas jednej z niespodzianek zapoczątkowała ich historię miłosną. występy.

Aby uszczęśliwić zachwyconą publiczność, 14-krotna zdobywczyni nagrody Grammy rozpoczęła wykonaniem swojego hitu z 2022 roku „You're on Your Own, Kid” – piosenki, która uwiecznia chwile tworzenia bransoletek przyjaźni i chwytania chwili.

Śpiewając werset „Rób bransoletki przyjaźni/Chwytaj chwilę i delektuj się nią/Nie masz powodu się bać”, Swift promieniała radością, co przykuło uwagę jej fanów w Internecie.

„Jej uśmiech i oczy, gdy śpiewa bransoletki przyjaźni, są piękne!” „Widać, że jest bardzo szczęśliwa” – ktoś napisał na TikToku pod nagraniem jej występu przy pianinie.

Wiadomo, że piosenka ta skłoniła Swiftiesa do noszenia, robienia i wymiany bransoletek przyjaźni podczas trasy Eras Tour. Kelsey próbowała nawet ukraść numer Swifta przed jednym z jej występów.

Po tym, jak w swoim podcaście New Heights ze swoim bratem Jasonem Kelcem opisał, że nie może dać jej bransoletki, wiadomość dotarła do Swifta.

„Wszystko zaczęło się, gdy Travis naprawdę mnie podniecił swoim podcastem, który moim zdaniem był bardzo metalowy” – powiedziała TIME. „Zaraz po tym zaczęliśmy się spotykać.”

Kontynuowała: „Spędziliśmy dużo czasu, o którym nikt nie wiedział, za co jestem wdzięczna, ponieważ poznaliśmy się”.

Od czasu wejścia na giełdę Swift wystąpiła łącznie w 12 meczach, aby kibicować swojemu chłopakowi podczas jego gry na boisku. Niedzielny Super Bowl będzie jej 13.

READ  Co najmniej ośmiu zabitych i wielu rannych na Astroworld Festival w Teksasie

Na początku tygodnia Kelsey przyznał, że nigdy nie wyobrażał sobie, że jego nieudana próba podarowania Taylor Swift bransoletki przyjaźni doprowadzi do randki.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *