Pojawił się nowy zwiastun Batmana z Robertem Pattinsonem

W nowym zwiastunie Batmana są bufiaste płaszcze i spiralna głowa.

To naprawdę widok, który warto zobaczyć – i na pewno nie zostanie wciągnięty do silnika odrzutowego.

Drugi zwiastun długo oczekiwanego nadchodzącego filmu Roberta Pattinsona Crusaders zadebiutował podczas niedzielnego porannego wydarzenia online dla fanów w DC Fandome (AEDT) i jest pełen emocji związanych z tym, czego się spodziewać, gdy film w końcu trafi do kin w marcu.

Należy się spodziewać ponurego i ponurego (nie bez powodu nazywanego Mrocznym Rycerzem) epickiego superbohatera, w którym Batman zmierzy się z dwoma kultowymi złoczyńcami, Człowiekiem-Zagadką i Pingwinem.

Człowiek-zagadka Paula Dano zabiera za ogon Gotham zagadki i groźby w stylu Zodiac Killer, w tym „Co jest wszędzie czarne, niebieskie i martwe?”.

Zwiastun ujawnia również więcej Pingwina Colina Farrella (mówi!), a także Kobietę-Kota Zoe Kravitz. Są też upodobania na poszukiwane eksplozje, pościgi samochodowe i mnóstwo spojrzeń w zwolnionym tempie.

Tak, wszyscy są bardzo, bardzo zaniepokojeni sytuacją – pomyśl Mark McGowan, gdy widzi nadchodzący bilet pasażerski. Najświętszego Serca Pana Jezusa!

W filmie wyreżyserowanym przez Matta Reevesa występują Jeffrey Wright jako James Gordon, Andy Serkis jako Alfred, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Jill Coulson, a także Barry Keoghan i Robert Penry-Jones.

Zoe Kravitz zagra Selinę Kyle – znaną jako Kobieta-Kot – w filmie Batman, z Colinem Farrellem jako Pingwinem i Paulem Dano jako Człowiekiem-Zagadką.  Zdjęcie/Warner Bros.
Zoe Kravitz zagra Selinę Kyle – znaną jako Kobieta-Kot – w filmie Batman, z Colinem Farrellem jako Pingwinem i Paulem Dano jako Człowiekiem-Zagadką. Zdjęcie/Warner Bros.

Pattinson będzie trzecim aktorem, który zagra w tym stuleciu wersję Batmana na żywo, po Christianie Bale w trylogii Christophera Nolana i Benie Afflecku w filmach Zacka Snydera.

Michael Keaton, który wcielił się w tę postać dwukrotnie w filmach Tima Burtona 1989 i 1992, powtórzy tę rolę w nadchodzącym filmie Flash.

Affleck początkowo występował, pisał i reżyserował Batmana, kiedy założył bluzę z kapturem w Batman vs.

Po wyjściu Afflecka Batman zostaje przerobiony, by opowiedzieć historię młodszego Bruce’a Wayne’a, który nie jest jeszcze wojownikiem i zhakowanym bohaterem.

Reeves był współautorem scenariusza z Peterem Craigiem, inspirowanym komiksami z pierwszego roku, Batman: The Long Halloween i Ego.

READ  Bochenek niedojedzonego chleba o wartości 4000 dolarów stał się czwartą najpopularniejszą aukcją w historii

Film o Batmanie rozpoczął się w styczniu 2020 roku i miał wiele opóźnień w produkcji z powodu Covid, a data premiery została dwukrotnie zmieniona.

Pattinson był niekonwencjonalnym wyborem do tej roli, głównie po pojawieniu się w Harrym Potterze i Czarze Ognia i osiągnięciu statusu bicia serca w serialu Zmierzch, częściej kręcił mniejsze, niezależne filmy.

Wśród jego dokonań w ostatniej dekadzie są King David Michoud, Latarnia morska Roberta Eggersa, Good Time for the Safdie Brothers, Brady Corbett, The Childhood of a Leader, High Life Claire Dennis i Cosmopolis Davida Cronenberga.

W zeszłym roku zagrał także w Nolan Tenet.

• Batman pojawi się w kinach Nowej Zelandii w marcu 2022 roku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top