Siatkówka mężczyzn nr 11 USC wygrywa 3:0 z Long Beach Lions

Long Beach, Kalifornia – Drużyna siatkówki mężczyzn zajmująca 11 miejsce w rankingu USC (3-1) pokonała Lindenwood (1-3) w trzech setach (25-16, 25-21, 25-16) w Walter Pyramid w piątek, 13 stycznia.

Główni gracze

• ojciec. Oh Dillona Kleina Uzyskał double-double w kolejnych zabójstwach, prowadząc trojanów z 11 w zaledwie 17 zamachach (2e), uzyskując 429 procent trafień. Wykonał też dwa wykopy i blok.
  • SAR MB Łukasza Frasranda Trafił 800 z ośmioma zabójstwami na 10 zamachów i dodał dwa dołki, blok i asa serwisowego.
  • miłość. Oh Kevin Cobrin Odnotował siedem zabójstw i trafił 700 (0e, 10att) trzema wykopami, dwoma asystami, blokiem i asem.
  • Syn. OPP Szymon Gallas Miał solidnego trzeciego seta i zakończył z siedmioma zabójstwami (2e, 18att, . 278) z czterema dołkami i dwoma asami.
  • Syn Nate’a Tennanta Wyciągnął 31 asyst, wykonując dwa kopnięcia, zabójstwo i asa serwisowego.
  • ojciec Jerzego Dyera Gallas zremisował na czele zespołu z czterema wykopami.
  • Dla Lions Ian Shuler zaliczył 10 zabójstw (5e, 24att, .208) i dodał trzy dołki i dwa bloki. AJ Lewis miał dziewięć zabójstw, trafiając 300. Kyle Deutschmann prowadził wszystkich graczy z sześcioma dołkami.

jak to się stało

• USC miał pięć asów i solidnie serwował z linii mety, aby nie dopuścić do ataku Liona. Trojany zakończyły z wynikiem 453 uderzeń (37K, 8E, 64W), wyprzedzając atak Lindenwooda (30K, 17E, 77W), który trafił 0,169.
  • Trojany nigdy się nie spóźniały i nigdy nie remisowały przez cały mecz, aw pierwszym secie wyskoczyły na sześciopunktowe prowadzenie 20-14, co spowodowało pierwszą przerwę dla Lwa. Frassrand i Kobrine mieli po trzy zabójstwa, aby pomóc USC odnieść zwycięstwo 25-16.
  • USC prowadził z siódemką w drugim secie przerwy dla mediów (15-8) i walczył z późnym powrotem Lindenwood, aby zakończyć zwycięstwo 25-21 i objąć prowadzenie 2-0 w grze. Trojany trafiły .417 w kadrze i zebrały 14 zabójstw, w tym sześć od samego Kleina.
  • Lindenwood przegrał trzema meczami przy 15-12 w trzeciej, ale trojany przyspieszyły, aby uciec z kolejnym zwycięstwem 25-16, aby rządzić. USC uderzył .579 w trzecim secie z tylko jednym błędem na 19 zamachów za 12 zabójstw. Gallas miał cztery zabójstwa, aby poprowadzić trojany, a Cline dodał jeszcze trzy.

Następna

• USC zmierzy się z King University (0-3) z Bristolu w stanie Tennessee w sobotę (14 stycznia) o godzinie 16:00 czasu pacyficznego w rekreacyjnym ośrodku sportowym Gold Mine w stanie Long Beach. Wstęp na ten mecz jest bezpłatny dla ogółu społeczeństwa.

Dopasuj notatki

• USC poprawiło się do 4-0 cały czas przeciwko Lindenwood.
  • Trojans odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie 3:0.

Więcej informacji na temat męskiej drużyny siatkówki USC oraz pełny harmonogram i wyniki można znaleźć na stronie USCTrojans.com/MVB. Fani trojanów mogą śledzić @USCmensvolley na Twitterze i Instagramie.