Skąd oni są? Ludzie, którzy mają szczęście wygrać MIQ Slots

Od Azerbejdżanu przez Mongolię po Jemen – apetyt ludzi na całym świecie na strony MIQ jest nienasycony.

Za każdym razem, gdy dochodzi do dużej wygranej Plutona, Nowozelandczycy dowiadują się, gdzie sprzedać zwycięski kupon.

W czasach krów jest nowa loteria, niektórzy twierdzą, że w mieście jest ważniejsza loteria, której zwycięzcy pochodzą z całego świata.

W zeszłym tygodniu rząd przyznał kupony ponad 6200 osobom na wjazd do kraju za pośrednictwem systemu losowej selekcji w celu kontrolowanej izolacji i kwarantanny 31 300 osób.

Czytaj więcej:
* Covid-19: Jak 31 000 osób może zmieścić się w 4000 pokojach?
* Ogłoszono więcej lotów kwarantanny między Australią a Nową Zelandią
* Kolejna zmiana w systemie rezerwacji MIQ

Popyt na pokoje MIQ przewyższył podaż od momentu uruchomienia systemu.  Na zdjęciu Novotel Ellerslie jest jednym z obiektów w Auckland.

David White/Rzeczy

Popyt na pokoje MIQ przewyższył podaż od momentu uruchomienia systemu. Na zdjęciu Novotel Ellerslie jest jednym z obiektów w Auckland.

rzeczy Poproszono o podział krajów, z których ludzie wyjeżdżali, ujawniając szeroki zakres stanów dla tych, którzy byli w stanie przecisnąć się przez ucho igły MIQ.

W zeszłym tygodniu przyjęto osoby ze 125 krajów, które zajmą nieco ponad 3700 pokoi MIQ.

Liczba osób wyjeżdżających z krajów, które otrzymały vouchery MIQ na drugą rundę emisji w dniu 28 września.  Informacje dostarczone przez Zarządzaną izolację i kwarantannę w Nowej Zelandii.

dostarczony

Liczba osób wyjeżdżających z krajów, które otrzymały vouchery MIQ na drugą rundę emisji w dniu 28 września. Informacje dostarczone przez Zarządzaną izolację i kwarantannę w Nowej Zelandii.

Zgodnie z przewidywaniami, przybyło wielu ludzi z Australii z jedną czwartą punktów MIQ zdobytych przez tych, którzy chcieli przeprawić się przez rzekę Tasman do Nowej Zelandii.

Martin Newell, rzecznik nowozelandzkiej grupy Grounded Kiwis, powiedział, że statystyki pokazują, że ludzie w różnych okolicznościach szukają miejsca w MIQ.

„To nie jest problem, który dotyczy tylko kiwi za granicą, o czym świadczy duża liczba osób zaangażowanych w Nowej Zelandii.

„Wiele osób w Nowej Zelandii potrzebuje MIQ, aby móc wyjechać i wrócić – czy to odwiedzić chorego krewnego, do pracy, czy w inny sposób”.

Jedno na osiem miejsc przypadło podróżnikom z Wielkiej Brytanii (791), a około 10 procent zwycięskich kandydatów pochodziło z Indii (647).

Najczęściej opuszczały kraje: Stany Zjednoczone (495), Chiny (263) i Singapur (212).

Newell powiedział, że duża liczba osób pochodzących z krajów o dobrych wskaźnikach szczepień, takich jak Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, podkreśliła pilną potrzebę stworzenia przez rząd alternatywnych rozwiązań izolacyjnych dla w pełni zaszczepionych podróżnych.

Co ciekawe, kraj, który w zeszłym tygodniu zajął siódme miejsce pod względem liczby udanych osób ubiegających się o kupony, pochodził od osób, które opuściły ZEA, prawdopodobnie dlatego, że kraj Bliskiego Wschodu był popularnym miejscem tranzytowym.

Samoa Zachodnie miało więcej zwycięzców kuponów w drugiej rundzie niż kraje takie jak Francja, RPA i Japonia.

Siedem osób z Brazylii, Iraku, Kuwejtu, Birmy i Polski ma w zeszłym tygodniu wjechać do Nowej Zelandii na loterii.

Na liście znalazły się również osoby z odległych miejsc, w tym Azerbejdżanu, Sudanu Południowego, Mongolii, Montserratu i Jemenu.

Rzecznik MIQ powiedział, że przylatujący pasażerowie sami zadeklarowali kraj, z którego rozpoczęli podróż do Nowej Zelandii.

Całkowite numery rezerwacji bonów MIQ w tym tygodniu zostały ujawnione we wtorek, pokazując, że 6 449 osób ze 126 krajów było w stanie zabezpieczyć bony.

Do trzeciej tury zgłosiło się około 28 400 osób.

Popyt znacznie przewyższył podaż Od wprowadzenia systemu MIQ i uruchomienia nowego systemu kuponów loteryjnych trzy tygodnie temu.

READ  Trzy osoby zmarły w NSW w domu z powodu Covid-19 przed diagnozą | 1 news

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top