Słynny były Kiwi odrzuca australijską gwiazdę licencjata

Zawodnik Jay Lal powiedział australijskiemu kawalerowi Jimmy’emu Nicholsonowi, że wcześniej umawiała się z kimś z nowozelandzkiej wersji serialu. Załączone zdjęcie

Zawiera spoilery na bieżący sezon The Bachelor Australia

Pomimo tego, że był ulubieńcem od pierwszego dnia, gwiazda kawalera Jay Lal została wysłana w przedostatnim odcinku zeszłej nocy.

I okazało się, że los trzeciej kobiety został przypieczętowany po drażliwej rozmowie z kawalerem Jimmym Nicholsonem na temat plotek, że przed wejściem do pałacu spotyka się ze sławną osobą.

Zapytana, czy była w serialu z właściwych powodów na swojej ostatniej randce, Jay przyznała się do prawdy i powiedziała, że ​​wcześniej umawiała się z The New Zealand Bachelor, co, jak możemy ujawnić, było głównym mężczyzną w tym roku, Moses Mackay.

„Wygląda świetnie” – powiedział Jimmy do kamery. „Teraz się zastanawiam, czy Jay jest tu dla mnie? Czy jest tu tylko po to, żeby zdobyć kolejne BSC?”

Jay upierał się, że umawiała się z gwiazdą reality show Kiwi na długo przed tym, jak w tym roku wziął tytuł licencjata, ale to nie wystarczyło, by Jamie dał jej różę na wczorajszej imprezie, zostawiając Brooke Kleil i Holly Kingston na ostatnią bitwę dzisiejszego wieczoru.

W wywiadzie dla 10 Play po dyskwalifikacji, Jay podwoił zarzuty, że umawiała się z Mosesem na długo przed tym, zanim pojawił się publicznie.

„Umawiałem się z tym facetem jakieś sześć czy siedem lat temu i to był krótkotrwały związek” – powiedział Jay na stronie. „I nie był szczególnie w centrum uwagi, kiedy się z nim spotykałam. Właściwie było mi go żal, ponieważ był wychowany.

Jay został pierwszym kandydatem w pierwszym odcinku, gdy Jimmy Key dał jej prezent
Jay stał się liderem w pierwszym odcinku, kiedy Jimmy podarował jej klucz „Lounge of Business”, dzięki czemu mogła spędzać z nim prywatny czas, kiedy tylko chciała. Załączone zdjęcie

„Musiałem napisać do niego i powiedzieć:„ Po prostu daj znać, że to się stało ”.

Jay, lat 32, został liderem w pierwszym odcinku, kiedy Jamie podarował jej klucz do „Lounge of Business”, dzięki czemu mogła spędzać prywatny czas z Bachem na przyjęciach koktajlowych, kiedy tylko chciała.

READ  "Nie zgodziliśmy się na to" - obecność skazanego rapera w R&V zaskoczyła artystów

Dietetyk z Sydney powiedział, że czuła, że ​​ta funkcja pozostawiła ją z „celem” na plecach, ponieważ szybko poddała się plotkom, że pojawiła się w programie tylko dla sławy.

Sytuacja pogorszyła się, gdy rozeszły się plotki, że Jay powiedział wizażystce poza kamerą, że chce zostać druhną Jamiego, ponieważ odnieśli większy sukces na Instagramie.

Gwiazda Sol3, Mio Moses Mackay, otrzymał w tym roku tytuł BA w Nowej Zelandii.  Załączone zdjęcie
Gwiazda Sol3, Mio Moses Mackay, otrzymał w tym roku tytuł BA w Nowej Zelandii. Załączone zdjęcie

„Nie sądziłem, że potarłem kogokolwiek w niewłaściwy sposób, myślę, że jedynym sposobem, w jaki ludzie rozpowszechniali te plotki lub chcieli je o mnie powiedzieć, było to, że miałem ten klucz.

„To chyba najtrudniejsza rzecz, ludzie myślą, że nie jestem autentyczny, ponieważ jestem prawdopodobnie najbardziej uczciwą – a czasem bardzo uczciwą – osobą.

„Kiedy moi przyjaciele i rodzina to widzą, nawet trochę się denerwują, ponieważ wiedzą, że to jest tak dalekie od tego, kim jestem. To była jedna z najtrudniejszych rzeczy; ludzie myślą, że nie jestem prawdziwą osobą”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *