Śmierć królowej Elżbiety: Strażnik mdleje podczas czuwania przy trumnie królowej

Śmierć królowej Elżbiety: Strażnik mdleje podczas czuwania przy trumnie królowej

Strażnik mdleje na platformie obok trumny królowej. Wideo / BBC

W chwili, która zszokowała żałobników, strażnik stracił przytomność podczas czuwania przy trumnie królowej w Westminster Hall.

The Daily Mail poinformował, że strażnik był na krótko poza platformą, zanim odzyskał swoje miejsce wraz z innymi żołnierzami, którzy przybyli po zmianie.

Widziano, jak kołysał się lekko na nogi, zanim całkowicie zemdlał chwilę później i upadł twarzą do przodu na kamienną podłogę.

Strażnik zemdlał na platformie niosącej trumnę królowej Elżbiety.  Zdjęcie/BBC
Strażnik zemdlał na platformie niosącej trumnę królowej Elżbiety. Zdjęcie/BBC

Widać strażnika, który kładzie przed nim ręce, aby w ostatniej chwili podeprzeć jego upadek.

Zdyszani członkowie społeczeństwa byli podobno słyszani, gdy policja pospieszyła z pomocą strażnikowi.

Widziano, jak strażnik kołysze się chwilę, zanim zemdlał.  Zdjęcie/BBC
Widziano, jak strażnik kołysze się chwilę, zanim zemdlał. Zdjęcie/BBC

Trumna królowej została umieszczona na podwyższeniu zwanym katafalkiem w historycznej sali i jest strzeżona przez całą dobę przez członków Sovereign’s Bodyguard, Home Department lub Yeoman Warders z Tower of London, donosi Daily Mail.

Wstrząsający moment upadku strażnika został uchwycony kamerą, a gdy policja podbiegła do jego asystenta, pozostali strażnicy zachowali spokój i kontynuowali czuwanie wokół trumny.

Z doniesień wynika, że ​​żałobnicy mogą czekać w kolejce do 30 godzin, próbując zobaczyć trumnę Jej Królewskiej Mości.

Trumna zmarłej królowej spoczywa obecnie w Westminster Hall, a członkowie społeczeństwa będą mogli złożyć hołd osobiście, Ale jest wiele zasad, których muszą przestrzegać.

Queen’s Lying-in-State został otwarty dla publiczności 14 września i będzie otwarty 24 godziny na dobę, aż do zamknięcia o godzinie 6.30 w poniedziałek 19 września (17:30 czasu nowozelandzkiego) przed jej pogrzebem.

Ludzie ustawiają się w kolejce, by oddać hołd zmarłej królowej Elżbiecie II, której ciało spoczywa w Westminster Hall w Londynie.  zdjęcie / AP
Ludzie ustawiają się w kolejce, by oddać hołd zmarłej królowej Elżbiecie II, której ciało spoczywa w Westminster Hall w Londynie. zdjęcie / AP

Oczekuje się, że ludzie będą czekać w kolejce do 30 godzin, aby zobaczyć trumnę królowej, a rząd Wielkiej Brytanii wydał wytyczne dotyczące tego, czego się spodziewać, co możesz, a czego nie możesz zabrać ze sobą i jak postępować.

Odwiedzający będą podlegać ochronie na lotnisku i obowiązują surowe zasady dotyczące tego, co możesz zabrać ze sobą. Dozwolone są tylko małe torby – mniejsze niż 40cm x 30cm x 20cm. Jeśli masz większą torbę, będziesz musiał ją zostawić w punkcie zrzutu bagażu, ale zostawisz tam swoje rzeczy na własne ryzyko, ponieważ miejsce nie jest gwarantowane.

READ  Wojna między Rosją a Ukrainą: niepokojące dowody, że nowy kraj wspiera inwazję Władimira Putina

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *