Snoop Dogg opowiada o swojej przyjaźni z królem popu Michaelem Jacksonem

Snoop Dogg opowiada o swojej przyjaźni z królem popu Michaelem Jacksonem

Michael Jackson występujący na koncercie około 1986 roku. (Zdjęcie: Kevin Mazur/WireImage) Photos/Getty Images

Snoop Dogg denerwuje Michaela Jacksona, wdmuchując dym do jego garderoby.

Raper opowiadał o swojej przyjaźni ze zmarłą gwiazdą muzyki – która była dla niego jak „rodzina” – Snoop wyjawił jednak również, że naraził się na złą stronę Króla Popu, paląc trawkę za kulisami, gdy oboje byli na imprezie w Las Vegas .

Podczas wywiadu dla SiriusXM Andy Cohen na żywoSnoop wyjaśnił: „Mike i ja stanowiliśmy rodzinę. Jego rodzina i moja rodzina kochały się nawzajem. Nigdy razem nie wychodziliśmy. Nigdy nie mieliśmy problemów”.

„Jedyny problem, jaki mieliśmy z Mike'iem, polegał na tym, że wystąpiliśmy w tym czymś? Ed Hardy, Christian Audigier. Miał wydarzenie w Vegas, na którym mieli wszystkie ubrania i tak dalej, więc miał wykonawców.

Michael Jackson podczas koncertu około 1986 roku. Zdjęcie/Getty Images

„Michael Jackson występował, Snoop Dogg występował, ale kiedy coś schrzanił, umieścił garderobę Michaela Jacksona obok Snoop Dogga, więc Snoop Dogg tam jest i to robi.” [smoking a joint]„.

Następnie Snoop wyjawił, że wdmuchnął trochę dymu do garderoby Jacksona i że zmarły w 2009 roku piosenkarz nie był z tego powodu zadowolony.

Snoop Dogg był bardzo blisko Michaela Jacksona.  Zdjęcie/AP
Snoop Dogg był bardzo blisko Michaela Jacksona. Zdjęcie/AP

„Oni mówią: «Wiesz, garderoba Michaela Jacksona jest tuż obok»” – dodał. Ja na to: „Nie, nie jest”. Mówią: „Tak, jest”, więc mówię: „Czekaj”. Otwórz drzwi' … [I blew smoke in] …On tam jest i patrzy na mnie… Powiedział: „Wchodź, nie rób tego”.

Podczas wywiadu gospodarz Cohen zapytał gwiazdę hip-hopu o piosenkę, którą nagrał z Jacksonem, a Snoop upierał się, że nie ma pojęcia, co się z nią stało.

„Powinienem to wiedzieć. To rekord, który miał w pewnym sensie ustanowić rekordy świata” – powiedział Snoop.

READ  Wellington podzielony, gdy zakup gruntów przez Petera Jacksona wstrzymuje plan budowy domów | Nowa Zelandia

„To było tak, jakby nagrał to jakiś spokojny artysta. Zadzwonił do mnie pewnego wieczoru i to było szalone, ponieważ jego głos w słuchawce brzmiał: «Snoop, to jest Mike». Mam tę piosenkę i chcę, żebyś grał dalej. Mówię: „Hej, stary, Mike, cokolwiek chcesz. Nie ma problemu. Porozmawiaj ze mną”.

Potem, kiedy już skończyliśmy piosenkę, powiedział: „Moja mama zawsze mówiła, że ​​wyglądasz jak ktoś z mojej rodziny”. Myślę, że jesteśmy spokrewnieni.”

„W pewnym sensie chciałbym to usłyszeć” – podsumował Snoop [the lost song]„.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *