Sobotni start rakiety NASA został odwołany, kolejna niedzielna próba wystrzelenia

Orlando Floryda. Niedzielny wieczór to ostatnia szansa NASA na wystrzelenie sondującego pocisku KiNET-X.

Pocisk ma zostać wystrzelony w niedzielę z ośrodka NASA Wallops Island w Wirginii. Uruchomienie zostało anulowane na około tydzień z rzędu z powodu pogody i problemów z obsługą startową.

[SHARE YOUR PHOTOS: Pin your pictures, videos of ‘glowing phenomenon’ | PIN IT! Download free Pinpoint Weather App to use your phone]

Według NASA sobotni start został odwołany z powodu zachmurzonego nieba na Bermudach.

Zgodnie z informacją, następna możliwość uruchomienia nie będzie przed godz. 20:04 w niedzielę Najnowsza aktualizacja od NASA. „To będzie ostatnia szansa na rozpoczęcie naszej misji” – napisała NASA w tweecie.

ogłoszenie

To, co sprawia, że ​​ten start tak bardzo różni się od tego, do którego mieszkańcy Centralnej Florydy są przyzwyczajeni na Wybrzeżu Kosmicznym, to fakt, że rakieta ta wyrzuci urządzenia śledzące opary wysoko w atmosferę w celu zbadania wiatrów.

Materiały, z których składają się lokalizatory pary, są tymi samymi materiałami, które sprawiają, że fajerwerki są kolorowe. Wszystkie te substancje są dla nas nieszkodliwe.

Podczas gdy Bermudy będą miały najlepsze miejsce w domu, aby oglądać kolorowe parowe urządzenia śledzące, Centralna Floryda będzie również miała okazję być świadkiem pokazu, przy sprzyjającej pogodzie.

[TRENDING: Disney reacts to new CDC mask rules | Rocket launch could bring ‘glowing’ sky to Fla. | Can trolls be charged in murder case?]

ogłoszenie

Według NASA, gdyby start miał miejsce w niedzielę, parowe urządzenia śledzące Księżyca byłyby trudne do zobaczenia.

Spójrz na wschód na horyzont 90 sekund do dwóch minut po wystrzeleniu pocisku z Wallops Island w Wirginii. Tropicieli można zobaczyć od Maine aż po środkową Florydę, a nawet w głąb lądu, jak rzeka Missisipi.

READ  Heinz Ketchup stawia swój pierwszy krok na Marsa

Skorzystaj z poniższego formularza, aby się zarejestrować ClickOrlando.com Biuletyn satelitarny, wysyłany w każdą środę po południu.

Copyright 2021 by WKMG ClickOrlando – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *