Sobotni start rakiety NASA został odwołany, kolejna niedzielna próba wystrzelenia

Orlando Floryda. Niedzielny wieczór to ostatnia szansa NASA na wystrzelenie sondującego pocisku KiNET-X.

Pocisk ma zostać wystrzelony w niedzielę z ośrodka NASA Wallops Island w Wirginii. Uruchomienie zostało anulowane na około tydzień z rzędu z powodu pogody i problemów z obsługą startową.

[SHARE YOUR PHOTOS: Pin your pictures, videos of ‘glowing phenomenon’ | PIN IT! Download free Pinpoint Weather App to use your phone]

Według NASA sobotni start został odwołany z powodu zachmurzonego nieba na Bermudach.

Zgodnie z informacją, następna możliwość uruchomienia nie będzie przed godz. 20:04 w niedzielę Najnowsza aktualizacja od NASA. „To będzie ostatnia szansa na rozpoczęcie naszej misji” – napisała NASA w tweecie.

ogłoszenie

To, co sprawia, że ​​ten start tak bardzo różni się od tego, do którego mieszkańcy Centralnej Florydy są przyzwyczajeni na Wybrzeżu Kosmicznym, to fakt, że rakieta ta wyrzuci urządzenia śledzące opary wysoko w atmosferę w celu zbadania wiatrów.

Materiały, z których składają się lokalizatory pary, są tymi samymi materiałami, które sprawiają, że fajerwerki są kolorowe. Wszystkie te substancje są dla nas nieszkodliwe.

Podczas gdy Bermudy będą miały najlepsze miejsce w domu, aby oglądać kolorowe parowe urządzenia śledzące, Centralna Floryda będzie również miała okazję być świadkiem pokazu, przy sprzyjającej pogodzie.

[TRENDING: Disney reacts to new CDC mask rules | Rocket launch could bring ‘glowing’ sky to Fla. | Can trolls be charged in murder case?]

ogłoszenie

Według NASA, gdyby start miał miejsce w niedzielę, parowe urządzenia śledzące Księżyca byłyby trudne do zobaczenia.

Spójrz na wschód na horyzont 90 sekund do dwóch minut po wystrzeleniu pocisku z Wallops Island w Wirginii. Tropicieli można zobaczyć od Maine aż po środkową Florydę, a nawet w głąb lądu, jak rzeka Missisipi.

READ  Sonda Curiosity NASA uchwyciła oszałamiające obrazy chmur na powierzchni Marsa

Skorzystaj z poniższego formularza, aby się zarejestrować ClickOrlando.com Biuletyn satelitarny, wysyłany w każdą środę po południu.

Copyright 2021 by WKMG ClickOrlando – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top