Softball Bronson zdobywa tytuł w Polskim Klasyku

Softball Bronson zdobywa tytuł w Polskim Klasyku

BRONSON — Zespół softballowy Bronson Vikings obronił w sobotę swoje własne boisko, gdy Vikings zwyciężyli w corocznych rozgrywkach Polskiej Ligi Klasycznej, pokonując Colona i Marshalla.

„To był dobry dzień. Zaczęliśmy trochę wolno, ale udało nam się odnieść sukces w drugim meczu, w którym pokonaliśmy dobrą drużynę Marshalla i dobrze strzelaliśmy” – powiedziała trenerka Bronsona, Becky Gray jakbyśmy teraz poczynili znaczne postępy i zmierzali we właściwym kierunku.” Zmierzamy do regionów”.

Bronson rozpoczął swoją turniejową passę od pierwszego zwycięstwa nad Colon Magee 8-3.

Zespół softballowy Bronson Vikings obronił w sobotę własne boisko, zdobywając tytuł mistrza Polski w turnieju Classic

Zespół softballowy Bronson Vikings obronił w sobotę własne boisko, zdobywając tytuł mistrza Polski w turnieju Classic

Mya Webb była zwycięskim miotaczem Bronsona po tym, jak narzuciła wszystkie siedem rund i pozwoliła na pięć trafień i trzy runy, z czego tylko jeden zdobył, a także jeden spacer i cztery strikeouty.

Ashlyn Harris poprowadziła ofensywne wysiłki Brunsona, uzyskując wynik 3 na 4, trafiając raz i potrójnie, dwa RBI i skradzioną bazę.

Ciara Blankenship zakończyła grę 2 na 3 i stanowiła zagrożenie na ścieżkach bazowych, kradnąc pięć baz w grze.

Braelynn Gimenez dodał także dwa single do singla RBI, a Brealyn Lasky, Kailynne Scare i Webb dodali po jednym singlu. Webb również złożył wniosek o RBI.

więcej: Cztery osoby i jedna sztafeta będą reprezentować powiat w finale biegu dziewcząt D3

Po zwycięstwie Bronson przeniósł się na swój domowy Classic, aby zmierzyć się z Marshallem RedHawks. Wszystko zależało od Brunsona od początku do końca w finale turnieju, kiedy Wikingowie pokonali Marshalla, wygrywając wynikiem 15-1.

Harris odniósł zwycięstwo w turnieju po tym, jak rzucił wszystkie pięć rund i pozwolił na pięć trafień i jeden bieg z czterema spacerami i siedmioma strikeoutami.

Harris pomogła swojej własnej sprawie, kończąc mecz z doskonałym wynikiem 3 na 3 z trzema singlami i dwiema skradzionymi bazami, podczas gdy Lasky dodał 3 na 4, trafiając trzy single i cztery RBI.

READ  NRL 2021: Cronulla Sharks v St George Illawarra Dragons, zapowiedź rundy 11

Lydia Wells dała Bronsonowi mocny strzał, zdobywając 2 na 4 punkty, zdobywając home run i dublet.

Blankenship również przyczynił się do zwycięstwa Wikingów dzięki jednemu, dwóm RBI i skradzionej bazie. Ronnie Bear z dwoma outami i skradzioną bazą; zastraszany jedną i skradzioną bazą; i Delanee Carpenter z singlem i RBI, podczas gdy Webb i Gimenez dodali po jednym.

Dzięki wysiłkom poniesionym w weekend Brunson osiągnął ogólny wynik 21-9 w sezonie i powróci do gry w poniedziałek, udając się do Niles-Brandywine.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na stronie internetowej Coldwater Daily Reporter: Softball Bronson zdobywa tytuł w Polskim Klasyku

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *