Southern Cheer: obszar znany ze swojego przyjaznego sposobu bycia

Southern Cheer: obszar znany ze swojego przyjaznego sposobu bycia
Z nowego badania turystów wynika, że ​​aby zapewnić sobie jak najserdeczniejsze powitanie, nie musimy szukać dalej niż za progiem naszego Otago.

Booking.com ogłosiło nagrody Traveller Review Awards 2024, a Otago zajmuje siódme miejsce wśród 10 najbardziej gościnnych regionów na świecie i jest jedyną destynacją w Nowej Zelandii na liście.

Internetowy portal noclegowy opublikował także listę 10 najbardziej gościnnych miast w Nowej Zelandii, z czego dwie lokalizacje w Otago – Cromwell i Wanaka – zajmują odpowiednio siódme i ósme miejsce.

Rankingi opierają się na liczbie nagród Traveler Review Awards otrzymanych przez każdą witrynę.

Nagrody oceniają gościnność, obsługę, standardy zakwaterowania, zajęć i dostawców transportu dla każdej lokalizacji.

Do najwyżej ocenianych obiektów noclegowych wymienionych na liście Cromwell należy Bannockburn House, prowadzony przez Julię i Chrisa Stevensonów, który uzyskał „wyjątkową” ocenę 9,8 od 67 recenzentów.

Pani Stephenson stwierdziła, że ​​gościnność jest „drugą naturą” tej pary i jej zdaniem to samo dotyczy większości dostawców zakwaterowania w Otago.

„Zawsze staramy się robić, co w naszej mocy, i zapewniać naszym gościom wyjątkowe akcenty, co znajduje odzwierciedlenie w naszych recenzjach.

„Naprawdę uwielbiamy gościć ludzi. Myślę, że trzeba pokonać długą drogę, aby podbić nasz mały zakątek świata tutaj, w Bannockburn, i być może widać to po powitaniu, jakie kierujemy do tych, którzy u nas zostają”.

Linda Moore, dyrektor generalna Clutha Development, stwierdziła, że ​​w tworzeniu wyjątkowych doświadczeń gości są tak samo ważni jak miejsce.

„Spędzamy dużo czasu na promowaniu ludzi i miejsca. Jeśli nasi dostawcy usług turystycznych zapewnią odwiedzającym jak najlepsze doświadczenia, gdy przybywają do danego obszaru, jest bardziej prawdopodobne, że podzielą się informacją z innymi i sami wrócą.

„Staramy się kierować ich do naszych ulubionych miejsc. To właśnie ten osobisty charakter sprawia, że ​​ten obszar jest wyjątkowy”.

READ  Ponieważ Nowa Zelandia traci tytuł „Największego kraju na Ziemi”, przyszła kolej na nasze miasta w nowej ankiecie

Dyrektor generalny Destination Queenstown, Matt Woods, powiedział, że wyniki są odzwierciedleniem „południowej gościnności”.

„Być rozpoznanym [this list] To ogromna zasługa wspaniałych mieszkańców Otago i naszej ciepłej, południowej gościnności.

„Otrzymanie tego wyróżnienia na liście tego kalibru pokazuje, jak silne są doświadczenia gości w Otago i jak gościnny jest nasz szerszy region.

„Te nagrody pomagają umieścić dolne południe Nowej Zelandii na mapie świata i potwierdzają to, co Nowozelandczycy już wiedzą, a mianowicie, że Otago to region światowej klasy”.

Szkockie miasto Perthshire jest regionem nr 1 na świecie, a brazylijskie miasto Arraial d'Agoda zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej przyjaznych miejsc, słynących z lazurowych plaż i ciepłej, przyjaznej społeczności. – Dodatkowe raporty Herold Nowej Zelandii

10 najlepszych regionów na świecie
1 Perthshire, Wielka Brytania
2 Pinghu, Tajwan
3 Boyaca, Kolumbia
4 Trydent – ​​Górna Adyga, Włochy
5 Los Lagos, Chile
6 Erongo, Namibia
7 Otago, Nowa Zelandia
8 Laponia, Finlandia
9 Asturia, Hiszpania
10 Fryzja, Holandia

Najbardziej przyjazne miasta Nowej Zelandii w 2024 r
1 Havelock North, Hawke's Bay
2 Whitianga, Coromandel
3 Jezioro Tekapo w Canterbury
4 Kaikoura, Canterbury
5 Kerikeri, Northland
6 Cambridge, Waikato
7 Cromwella, Otago
8 Wanaka, Otago
9 Raglan, Waikato
10 New Plymouth, Taranaki

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *